IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Stymulujący Maraton Zdrowia

Praktyczne, dwudniowe warsztaty

Prowadzi: Marite Prudnikowa
Miejsce: ul.Grunwaldzka 519B/3 (IIp.), 62-064 Plewiska k. Poznania
Data: 24-25.11.2018
 
To ćwiczenia, które aktywują umysł i ciało  na poziomie komórkowym. Ćwicząc regularnie uwolnisz się od negatywnych blokad energoinformacyjnych, stanowiących przyczynę smutków i poczucia nieszczęścia, będziesz szybciej regenerować siły po trudach dnia, wzmocnisz swój organizm i w ten sposób otrzymasz “klucz” do zdrowia, piękna i długowieczności.
Stymulujący Maraton Zdrowia to połączenie takich praktyk jak:

  • Power Gym
  • Goltis Training
  • Alfa Gravity
  • Warsztaty „Słodkie Pralinki”

Power Gym – Intensywny trening
Składa się z 44 ćwiczeń, które stymulują wszystkie grupy mięśniowe i każdą cześć ciała. Dzięki ciągłości procesu (wszystkie ćwiczenia są wykonywane bez przerwy), ciało błyskawicznie się rozgrzewa oraz pobudza. Dodatkowo Power Gym jest idealnym sposobem na detoks, ponieważ uruchamia cyrkulację wody w organizmie i odżywia każdą komórkę w ciele – a to sprzyja pozbyciu się toksyn oraz zanieczyszczeń.
Goltis Training
To ważny krok do transformacji i pobudzenia organizmu. Unikatowa metoda „Uzdrawiający Impuls” autorstwa V. Vuksta to rozbudowany system, który działa na wielu płaszczyznach: otwarte serce, zespół ćwiczeń na ramiona, plecy, klatkę piersiową oraz nogi, zdrowe odżywianie, głodówka lecznicza, hartowanie organizmu. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik metodyczny w języku polskim, który będzie pomocny w przyszłości.
Alfa Gravity
To nowatorskie ćwiczenia na linach z wykorzystaniem grawitacji. Zastąpią one niemalże każdy rodzaj ćwiczeń fizycznych, których celem jest wzmocnienie mięśni, wiązadeł, ścięgien, a także jednoczesne uelastycznienie ciała. Alfa Gravity to ćwiczenia, które stwarzają idealne warunki do uzdrowienia ciała nie tylko na poziomie układu ruchu, ale również w zakresie funkcjonowania wszystkich organów wewnętrznych. Podwieszenie na linach sprawia, że siłą treningową jest grawitacja. Każda sekunda treningu przynosi prawdziwie ekstremalne przeżycia. Jest to połączenie relaksu z wykonywaniem intensywnych ćwiczeń aktywujących na bardzo wysokim poziomie te mięśnie, które pozostają nieaktywne w większości tradycyjnych ćwiczeń fizycznych.
Warsztaty „Słodkie Pralinki”
Co nas uszczęśliwia, oprócz dobrego samopoczucia i idealnej sylwetki? Oczywiście, że słodycze, a dokładnie glukoza, która wywołuje wzrost poziomu endorfin i odżywia komórki mózgu. Nadmierne spożywanie słodkości jest jednak szkodliwe. Ale my mamy na to sposób! Zapraszamy na lekcję tworzenia własnoręcznych, ekologicznych i przede wszystkim zdrowych cukierków razem z Marite Prudnikovą. Ona nauczy jak być szczęśliwym, a jednocześnie zdrowym!
W czasie warsztatów aktywujemy otwarte serce i cztery żywioły: ogień, powietrze, ziemię oraz wodę, która jest podstawowym składnikiem naszego organizmu.
Niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy pasji do aktywności fizycznej, możesz nauczyć się wykonywać trening, który zajmie Ci mniej niż 15 min, a korzyści z niego będą nieograniczone!

Stymulujący Maraton Zdrowia!

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/461″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
24 listopada 2018
Koniec:
25 listopada 2018
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/461

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA

Organizator