IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Stymulujący Maraton Zdrowia

Praktyczne dwudniowe warsztaty

27-28.10.2018, Poznań

Prowadzi: Marite

Miejsce: ul.Grunwaldzka 519 B IIp/3, 62-064 Plewiska k. Poznania

To ćwiczenia, które aktywują zdrowotne impulsy na poziomie komórkowym. Ćwicząc regularnie uwolnisz się od negatywnych blokad energoinformacyjnych, stanowiących przyczynę smutków i nieszczęścia, będziesz szybciej regenerować siły po zmaganiach dnia, wzmocnisz swój organizm i w ten sposób otrzymasz “klucz” do zdrowia, piękna i długowieczności.
Stymulujący Maraton Zdrowia to połączenie takich praktyk jak:
-Power Gym
-Goltis Trening
-Alfa Gravity
-Warsztaty „Słodkie pralinki”
Power Gym Intensywny trening, składający się z 44 ćwiczeń, które stymulują wszystkie grupy mięśniowe i każdą cześć ciała. Dzięki ciągłości procesu (wszystkie ćwiczenia są wykonywane bez przerwy), ciało błyskawicznie się rozgrzewa oraz pobudza. Dodatkowo Power Gym jest idealnym sposobem na detox, ponieważ uruchamia wodę w organizmie i odżywia każdą komórkę w ciele człowieka, a to sprzyja pozbyciu się toksyn oraz zanieczyszczeń. Goltis trening Seminarium głębokiej transformacji i pobudzenia organizmu. Unikatowa metoda „Uzdrawiający Impuls” autorstwa V.Vuksta to rozbudowany system, który działa na wielu płaszczyznach: otwarte serce, zespół ćwiczeń na ramiona, plecy, klatkę piersiową oraz nogi, zdrowe odżywianie, głodówka lecznicza, hartowanie organizmu. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik metodyczny w języku polskim, który będzie pomocny w przyszłości. Alfa Gravity Na szczególną uwagę zasługują nowatorskie ćwiczenia na linach z wykorzystaniem grawitacji – Alfa Gravity. Zastąpią one niemalże każdy rodzaj ćwiczeń fizycznych, których efektem jest wzmocnienie mięśni, wiązadeł, ścięgien, a także jednoczesne uelastycznienie ciała. Alfa Gravity to ćwiczenia, które stwarzają idealne warunki do uzdrowienia ciała nie tylko na poziomie układu ruchu, ale również w zakresie funkcjonowania wszystkich organów wewnętrznych. Podwieszenie na linach sprawia, że siłą treningową jest grawitacja. Każda sekunda treningu przynosi prawdziwie ekstremalne przeżycia. Jest to połączenie relaksu z wykonywaniem intensywnych ćwiczeń aktywujących na bardzo wysokim poziomie te mięśnie, które pozostają nieaktywne w większości tradycyjnych ćwiczeń fizycznych. Warsztaty słodkie pralinki. Co nas uszczęśliwia, oprócz dobrego samopoczucia i idealnej sylwetki? Oczywiście, że słodycze, a dokładnie glikoza, która wywołuje wzrost poziomu endorfiny i odżywia komórki mózgu. Jednak nadmierne spożywanie słodkości jest szkodliwe. Ale mamy na to sposób! Zapraszamy na warsztaty tworzenia własnoręcznych, ekologicznych i przede wszystkim zdrowych cukierek razem z Marite Prudnikovą. Ona nauczy jak być szczęśliwym, a jednocześnie zdrowym!
Działamy przez otwarte serce i cztery żywioły: ogień, powietrze, ziemię oraz wodę, która jest podstawowym składnikiem naszego organizmu.
Niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy pasji do aktywności fizycznej, możesz nauczyć się wykonywać trening, który zajmie Ci mniej niż 15 min, a korzyści z niego będą nieograniczone!

 

Stymulujący Maraton Zdrowia!

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/459″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
27 października 2018
Koniec:
28 października 2018
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/459

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA

Organizator