IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Sudden Awakening / Natychmiastowe Przebudzenie

Z okazji zakończenia kursu specjalna cena 25 % na cały kurs do soboty 23.59 z kodem ZEN25.

Sudden Awakening / Natychmiastowe Przebudzenie

Obudź najlepszą wersję siebie, przeżyj najlepszą dekadę swojego stulecia!

8 tygodniowa podróż w rozwoju osobistym!

Sudden Awakening/ Authentic Cultivation

Natychmiastowe Przebudzenie/ Prawdziwy Rozwój.

Zajęcia prowadzą Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim.

 

Program 8-tygodniowego kursu:

27.02.2021 Poznaj Siebie​ (nagranie)
06.03.2021 Proces Przemiany​ (nagranie)
13.03.2021 Podróż do Wewnętrznej Przestrzeni​ (nagranie)
20.03.2021 Głębokie Odpuszczenie​ (nagranie)
27.03.2021 Całkowita Akceptacja​ (nagranie)
03.04.2021 Istota życia (nagranie)​
10.04.2021 Ciało w Idealnej Rzeczywistości ​ (nagranie)
17.04.2021 Ciało w Pełnej Satysfakcji
Teraz możesz kupić bilet na wybrany warsztat lub warsztaty (wybierając te, które najbardziej Cię intersują). 
Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do całości 8 tygodniowej podróży (obejmującej wszystkie warsztaty) z Mistrzem Yu, mamy dla Ciebie kod ZEN25, z którym otrzymasz 25% zniżki (ważny do 17.04.2021). 
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na kursy@iww.pl
Telefon: +48 693 160 910


Godzina: 9:00 – 12:00 (czas środkowoeuropejski, letni),
Online (na platformie ZOOM) Wydarzenie w języku angielskim, będzie tłumaczone na: polski, rosyjski.
Wszystkie szkolenia prowadzone są na żywo – online.
Po ich zakończeniu kursu otrzymają Państwo dostęp do nagrania.
W przypadku niemożliwości uczestnictwa w wydarzeniu online, nagranie będzie dla Państwa dostępne.
Zapisz się już dziś.
Serdecznie zapraszamy!


Nadszedł czas Twojego Przebudzenia!

Pomożemy Ci je uzyskać oraz wspierać jego rozwój!

Zmiany otaczającego nas świata nigdy nie przebiegały tak szybko i tak gwałtownie.
Wszechświat wyjątkowo nam sprzyja, wykorzystaj ten czas na realizację marzeń i samorealizację.
Masz w sobie wystarczająco dużo mocy, aby dotrzeć dokładnie tam gdzie chcesz!
Powinieneś tylko ją odkryć!
Te 8 tygodniowe warsztaty dadzą Ci wszystko czego potrzebujesz, aby dotrzeć dokładnie tam gdzie chcesz ! Regularne spotkania pozwolą Ci uwolnić energię, potencjał i kreatywność.

 • Otrzymasz dużo wsparcia, aby zmienić sposób postrzegania.
 • Ograniczające Cię przekonania i bariery przekształcisz w możliwości.
 • Zyskasz niekończące się pole do rozwoju i samorealizacji.
 • Zaczniesz świadomie zarządzać swoją energią i zaopiekujesz się sobą. Bo jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu, która zasługuje na opiekę i rozwój.

Trening SUNDAO; ISM ciała, umysłu i ducha, na który Cię zapraszamy stanowi opiekuńcze, inspirujące i edukacyjne środowisko do generowania przełomów w najważniejszych aspektach Twojego życia.
Niezależnie od tego, czy od dawna starasz się rozwijać, czy dopiero zaczynasz, ten trening przyspieszy transformację i zapewni Ci spokój, rozwój, możliwości we wszystkich jego wymiarach.
To bilet do NOWEGO ŻYCIA.


Najbliższe warsztaty:

17.04.2021
Ciało w pełnej Satysfakcji.
Wypełnij się radością życia. Czerp ją z najgłębszej Przestrzeni Wewnętrznej. Z istoty życia, stanu energetycznego.
Jesteś żywym cudem, który posiada zdolność do samorealizacji i delektowania się życiem.
W ten weekend ciesz się z wsparcia, wzmocnienia i rozwoju we wszystkich wymiarach życia, na spotkaniu Mistrza Yu, SooJin i partnerów ISM.
Serdecznie zapraszamy na ostatni wykład z serii, który będzie zwieńczeniem 8 tygodniowej podróży z Mistrzem Yu i SooJin.
Ten wykład jest kwintesencją podróży w życiu. Jeśli czegoś pragniesz, masz cel a ciągle nie umiesz tego zrealizować.


Poprzednie warsztaty:
10.04.2021

Ciało w Idealnej Rzeczywistości.

Warsztat obejmuje praktykę ISM. Medytację z przewodnikiem, potężną praktykę somatyczną, przekazy i techniki do „zabrania do domu”. Możesz korzystać z nich zaraz po warsztatach, aby przynieść korzyści Twojemu doświadczeniu życiowemu.

Sudnao; ISM to wiedza i praktyka. Intelektualne, inteligentne podejście w rozwoju osobistym i partnerstwie. Podróże do świadomości, do naszego Najgłębszego Zaufania, Wewnętrznej Przestrzeni.

Mistrz Yu i SooJin przygotują wiadomości i praktykę Wstąpienia do Oświeconego Ciała, które mogą zaprosić Cię do Ostatecznego Przebudzenia w błogości Życia i Dostatku świata.

Na tym warsztacie dowiesz się jak:

 • uwolnić się od wszelkich problemów lub „blokad”,rozstać się z negatywnymi emocjami, znaleźć
 • ukojenie i relaks w trudnych chwilach,
 • postrzegać wyzwania z innej, korzystniejszej perspektywy,
 • cieszyć się lepszymi związkami ( partnerskimi, rodzinnymi, przyjaźnią),
 • rozwijać poczucie własnej wartości i miłość własną we wszystkich dziedzinach życia,
 • stworzyć lepszą przyszłość, jednocześnie w pełni ciesząc się obecnym życiem
 • odkryć wizję swojego życia oraz poczucie sensu i celu

03.04.2021  Istota życia
Doceń istotę życia tego i wszystko co masz w dowolnym momencie. Zintegruj ciało, umysł i duszę by pozyskać energię. Uzyskaj stan transmisji energii, która pomoże Ci doznać przebudzenia i umożliwi realizacje wszystkich Twoich celów i pragnień.
27.03.2021  Całkowita Akceptacja
Często tak bardzo pragniemy być kimś innym, że nie akceptujemy aktualnej wersji samych siebie. Brak akceptacji jest barierą każdej prawdziwej zmiany. Całkowita akceptacja to wolność od tego co negatywne i podstawa samorozwoju. Będąc w poczuciu braku akceptacji żyjesz w przekonaniu, że coś jest z Tobą nie tak. Ma to swoje konsekwencje, ponieważ jesteś tym czym emanujesz i dokładnie to przyciągasz do swojego życia.
Wszystko czego potrzebujesz, aby w pełni się rozwinąć masz już w sobie. Nikt jednak nie wykona za Ciebie pracy polegającej na tym, aby doświadczać, uczyć się, zdobywać własną siłę i moc.
Całkowita akceptacja to poczucie własnej wartości siebie, prawdziwe poznanie swoich możliwości.
20.03.2021 Głębokie Odpuszczenie
Uwolnij się to tego już Ci nie służy.
„Odpuść” to jedna z najprostszych instrukcji jakie można usłyszeć będąc w trudnej, stresującej sytuacji, jednak najtrudniejsza do urzeczywistnienia. Głębokie, świadomie odpuszczenie to niezwykle ważna umiejętność. Nauczysz się jej dzięki treningowi ciała i umysłu. Warsztat pomoże Ci z miłością i wdzięcznością uwolnić się od tego, co Ci już nie służy, dzięki czemu dotkniesz najgłębszych obszarów swojego istnienia. Odkryjesz miejsce, które jest wiecznie nieporuszone i spokojne. Poczujesz ogromną ulgę i lekkość. Zniknie stres, gniew i strach. Będziesz mogła/mógł korzystać z tej umiejętności w dowolnym miejscu i czasie. Szczęście i wolność zawsze więc będą w zasięgu Twojego umysłu.
Uwolnienie emocji z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe zrzucenie ciężaru.
Zapisz się już dziś!

Zajęcia prowadzą:

Mistrz Yu Jae-Sheen (nauczyciel Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)
Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty i osobiste spotkania dla osób indywidualnych i organizacji. Swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania rzuca światło na głębsze zasady i fundamentalne mądrości oraz filozofię życia.
SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).
Współtworzyła razem z Mistrzem Yu metodę Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.
Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.
Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny – zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu.
Odkryła metodę SUNDAO: ISM , która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosować i zauważa znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ta metoda pomogła zwalczyć jej ból, kontrolować ciało tak by wdrożyć ćwiczenia, które krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność. Ten trening pomógł jej rozwinąć zdolności fizyczne, umysłowe oraz emocjonalne. Zwiększył jej pozytywne nadstawienie do życia, większą kreatywność, zdolność do jasnego komunikowania się, adekwatnych reakcji, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi.
Gdy ujrzysz Mistrza Yu i SooJin razem przekonasz się o sile i energii tej metody.
Serdecznie Cię zapraszamy!


Opinie uczestników SUNDAO ISM:

„Chciałbym podziękować za piękne i nie do opisania spotkanie w weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było po prostu niesamowite. Każde spotkanie z SUNDAO ISM rozwija mnie, odkrywam moje nowe zasoby energii, zrozumienie swoich działań i pomysły na siebie. Jestem w podróży, która wpływa na wszystkie moje zmysły.”
„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.”
„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam .”
Retreat zalicza 24 godziny do Certyfikacji facylitatora SUNDAO; ISM*
* Certyfikacja facylitatora SUNDAO; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.
Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej oraz czasowy dostęp do nagrań warsztatów.
Informacje organizacyjne:
Dzień przed kursem na adres email podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.
Gdyby nie otrzymali Państwo powiadomienia prosimy o sprawdzenie folderu SPAM
Ograniczona liczba miejsc!

Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
27 lutego 2021 @ 09:00
Koniec:
17 kwietnia 2021 @ 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/suddenawakeningpl/