IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Sundao ISM – Energetic Resolution 2023 – Master Yu, SooJin Kim & Irena Galińska

Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na kolejne spotkania Akademii Sundao ISM: https://iww.pl/event/ism2023pl/

 

SUNDAO ISM doda Ci skrzydeł!

Energetic Resolution 2023

Aktywuj Moc Totalnej Biologii!

Jeśli coś Ci nie pasuje  w Twoim życiu i chcesz to zmienić, ale brak Ci sił na zrobienie tego kroku – to spotkanie jest dla Ciebie. Odnajdziesz siłę do rozwiązania Twoich konfliktów biologicznych i życiowych!

 

7 stycznia |  godz. 18.00 – 20.00  |  on-line

🎧 Rekomendujemy medytację i koncert w słuchawkach i w pozycji leżącej.

Totalna Biologia daje Ci wiedzę, Sundao ISM daje Ci siłę i moc do wprowadzenia tej wiedzy w życie!

 

Rozpocznij swój nowy rok z Mistrzem Yu oraz SooJin, stań się największą, najjaśniejszą wersją siebie podczas niezwykłego wykładu i medytacji połączonych z koncertem gongów i starożytnych instrumentów.

Sundao ISM pomoże Ci w nawiązaniu kontaktu z najpotężniejszą energią, która jest Twoją prawdziwą esencją i Twoją Wewnętrzną Siłą i Mocą. Rozpocznij ten rok od wyjątkowej podróży w kierunku stawania się i manifestowania Twojego prawdziwego JA, Twojej esencji, która chce się manifestować w świecie rzeczywistym. Pozwól sobie na bycie sobą!

Podczas webinarium zostaniesz poprowadzona/y do Twojego wewnętrznego sanktuarium – Twojej Wewnętrznej Przestrzeni. – miejsca, w którym wszystko bierze swój początek.  

Wybierz się tam, gdzie wszystko się zaczyna – do Twojej Przestrzeni Wewnętrznej. Zapraszamy Cię do przepięknej podróży do pełnej reintegracji energetycznej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Odkryj swój nieograniczony potencjał, radość i kreatywność. Głębokie przemiany, owocne sukcesy, trafne wybory, zdrowie, pomyślność, szczęście są udziałem tych, którzy mają dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. To Twoja osobista nawigacja, która poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie najbardziej pragniesz być. To źródło Twojej wewnętrznej mocy, kreacji i inspiracji, z którego zawsze możesz czerpać. Kiedy jesteś z nią połączony, w Twoim życiu manifestują się Twoje prawdziwe intencje. 

Z poziomu Przestrzeni Wewnętrznej  dojrzysz swoją rzeczywistość zupełnie z innej perspektywy. Zdobędziesz wiedzę i siłę niezbędne do kształtowania swojej rzeczywistości. 

Kiedy wkraczamy w Przestrzeń Uniwersalnego OM, znika postrzeganie czasu, istnieje tylko tu i teraz, nasza wewnętrzna przestrzeń. To właśnie w tej bezczasowej przestrzeni odzyskujesz wewnętrzną wizję i możesz wprowadzić w nią moc. Dźwięk wpływa na organizm ludzki na wielu poziomach. Kluczowe znaczenie odgrywa jego wibracja. Ich odpowiednie częstotliwości rezonują z naszym ciałem fizycznym i mentalnym, mogą wywoływać głębokie zmiany prowadząc do uzdrowienia i przejścia na wyższy poziom świadomości. W tej medytacji docierasz do swojej wewnętrznej przestrzeni. Dla niektórych może to być proces trudny i bolesny, dla innych najcudowniejsze doświadczenie w życiu. Które z nich wybierzesz i czy będziesz je kontynuował w codziennym życiu – zależy tylko od Ciebie!

Master Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca i nauczyciel. Znany jest jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Autor książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”. Połączył mądrość Wschodu – Sundao, górski daoizm, buddyzm, tradycyjną medycynę Wschodu z najnowszych odkryciami naukowymi w dziedzinie mechaniki kwantowej. Założyciel Sundao. Współtworca ISM Integralnej Metody Somatycznej.

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Irena Galińska

Mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka. W swojej twórczości i pracy terapeutycznej wykorzystuje gongi, śpiewające misy, dzwonki i inne starożytne instrumenty, które od lat kolekcjonuje, przywożąc z różnych zakątków ziemi. Koncertuje od lat dziewięćdziesiątych, m.in. w siedzibie ONZ, Wiedniu, Berlinie, Warszawie, Moskwie, Peru i Nowej Zelandii. Założycielka i Prezeska Instytutu Wiedzy Waleologicznej oraz Wydawnictwa Wena Studio Twórczej Ekspresji.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
7 stycznia 2023
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line