IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Sundao ISM – Edycja Wiosenna 2023 z Mistrzem Yu i SooJin Kim


Akademia Sundao; ISM Integral Somatic Method

Master Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

 

Totalna Biologia daje Ci wiedzę, Sundao ISM daje Ci siłę i moc do wprowadzenia tej wiedzy w życie!

 

ISM Spring Series – Doskonalenie Przestrzeni Wewnętrznej 🌱

Dwa spotkania weekendowe 15-16 kwietnia / 20-21 maja 2023 – spotkania zaliczają się 12h do certyfikacji Sundao ISM Facilitator.​

Czy wiesz, że spotykamy się w niezwykle sprzyjających okolicznościach? Już za chwilę rozpocznie się wiosna, a to najlepszy moment w roku, aby tak jak nasiona zasiać swoje intencje, a ich rozwój wspomagać mocą swojej seksualnej energii! Jeśli więc dotąd miałaś/eś poczucie stagnacji, to właśnie teraz wszystko zacznie się zmieniać!

Sundao ISM pomoże Ci w nawiązaniu kontaktu z najpotężniejszą energią, która jest Twoją prawdziwą esencją i Twoją Wewnętrzną Przestrzenią. Organizujemy wydarzenie medytacyjne, aby pomóc Ci rozpocząć ten rok w wyjątkowej podróży w kierunku stawania się i manifestowania jako Twoje najbardziej boskie ja w 2023 roku.

 • Dotknij głęboko swojego projektu duszy i zamanifestuj swoje intencje miłości, pokoju i harmonii w 2023 roku.
 • Stwórz życie, którego pragniesz poprzez praktykę medytacji energetycznej, pozytywnych afirmacji i codzienną medytację wizualizacyjną.
 • Podnieś swoje wibracje i rozjaśnij swoją świadomość, abyś mógł odkryć swoją zdolność do uzdrawiania i kochania siebie oraz dzielenia się tą miłością z innymi.
 • Podziel się swoją miłością z bliskimi, ludzkością i Ziemią. Każdą sesję zamkniemy dzieląc się miłością z samym sobą i resztą świata.

Praktyka Sundao; ISM jest przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników.

Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel.

Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao;ISM, aby zacząć!

Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy Swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! 

Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Wybierz się tam, gdzie wszystko się zaczyna – do Twojej Przestrzeni Wewnętrznej. Zapraszamy Cię w przepiękną podróż do pełnej reintegracji energetycznej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Odkryj swój nieograniczony potencjał, radość i kreatywność. Głębokie przemiany, owocne sukcesy, trafne wybory, zdrowie, pomyślność, szczęście są udziałem tych, którzy mają dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. To Twoja osobista nawigacja, która poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie najbardziej pragniesz być. To źródło Twojej wewnętrznej mocy, kreacji i inspiracji, z którego zawsze możesz czerpać. Kiedy jesteś z nią połączony, w Twoim życiu manifestują się Twoje prawdziwe intencje. 

Z poziomu Przestrzeni Wewnętrznej  dojrzysz swoją rzeczywistość zupełnie z innej perspektywy. Zdobędziesz wiedzę i siłę niezbędne do kształtowania swojej rzeczywistości. 

Nasze poprzednie wydarzenia, do których możesz wykupić dostęp w postaci nagrań:

Tworzenie Linii Życia: moduł B – Przebudzone Serce
The Lifetime Foundation: Module B – Awakened Heart

28-29 stycznia | 11-12 lutego | 18-19 lutego 
godz. 9.00 – 12.00

spotkania zaliczają 18h do certyfikacji Facylitatora Sundao ISM

Obudź swoje serce i uwolnij się od ograniczających przekonań. Przebudzenie Wewnętrznej Przestrzeni poprzez uwolnienie ograniczającej energii i wejście w stan ogromnego przepływu energii życiowej dla Twojej obfitości. Ćwiczenia i medytacje dzięki którym przybliżysz się do swojego serca i zaczniesz wyraźnie słyszeć jego głos. Idealny moment, czyli początek 2023 roku na to, aby przez cały rok dotrzymać kroku do wzrastającej wibracji całej Ziemi!

Seksualność i Równowaga Energii Seksualnej
Sexuality & The Balance of Sexual Energy

18-19 marca, 9:00-12:00
spotkania zaliczają 6h do certyfikacji Facylitatora Sundao ISM

Obudź w sobie moc na energii twórczej z poziomu wewnętrznej przestrzeni, pokochaj siebie dzięki naukom starożytnej metody, dzięki której poznasz od podstaw swoją energię seksualną w tematach:

 • Energia Mocy Tworzenia i Ponownego Tworzenia
 • Seksualność i związki
 • Seksualność i obfitość
 • Seksualność jako święta moc
 • Przebudzenie przestrzeni wewnętrznej i seksualność

Tworzenie linii życia: moduł A Oświecone ciało – nagrania 3 weekendów z 2022 18h
The Lifetime Foundation /Enlightenment Body 

Krok pierwszy do Wewnętrznej Przestrzeni wiedzie przez Oświecone ciało. Praktyki pobudzające przepływ energii i połączenie z Wszechświatem. Przebudzenie Wewnętrznej Przestrzeni dla prawdziwego dobrego samopoczucia z Twoim nieskończonym potencjałem i pełnym kreatywnym przywództwem.

Czym jest Sundao ISM?

 

Metoda Sundao ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu i SooJin Kim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty. To podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości

ISM – Integral Somatic Method

 • Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację
 • Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi
 • Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głęboko transformującego doświadczenia, które otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy je otworzysz! Oprócz tego Praktyka Sundao ISM jest przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników. Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel. Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!

Spokoju i prawdziwej radości możesz doświadczać tylko wtedy, gdy czujesz kim naprawdę jesteś! Odnaleźć to możesz w swojej wewnętrznej przestrzeni.

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao;ISM, aby zacząć! Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Master Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

 

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

 

Dołącz do nas, jeśli chcesz:

❍ Praktykować pod okiem samego Mistrza Yu.
❍ Osiągnąć mistrzostwo transformacji w zdrowiu, relacjach, życiu rodzinnym, pracy, projektach, biznesie, życiu materialnym i duchowym.
❍ Odkryć swój prawdziwy cel, który zawsze będzie Twoją najlepszą nawigacją.
❍ Realizować swoje cele i pragnienia.
❍ Odnaleźć wewnętrzną Moc, która zawsze będzie Cię wspierać.
❍ Stać się świadomym Twórcą swojego życia i rzeczywistości.


Co jeszcze zyskasz?

❍ Dzięki integracji ciała, ducha i umysłu uwolnisz się od wielu dolegliwości np. chorób, nadciśnienia, bezsenności, bólu, zmęczenia.
❍ Przekształcisz stres i niepokój w poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewności, że zawsze jesteś głęboko połączona/połączony ze Źródłem.
❍ Nawiążesz głęboki i prawdziwy kontakt ze swoją wewnętrzną esencją.
❍ Zyskasz nową świadomość siebie, co pozwoli Ci budować bardziej satysfakcjonujące relacje, oparte na Twoim prawdziwym Ja.
❍ Poznasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie, zregenerujesz się i odpoczniesz.

Certyfikacja Facylitatorów Sundao ISM

Certyfikacja Facylitatora Sundao ISM jest ważna 1 rok.
Godziny do certyfikacji liczone są według kalendarza akademickiego począwszy od października 2022r. do września 2023r.
Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.
Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku – warsztatów z Mistrzem Yu – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.
Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao ISM – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

Letnie warsztaty Sundao; ISM w Zamku von Treskov 2022

Fotogaleria z warsztatów stacjonarnych 2022 – naciśnij aby otworzyć

Czym jest Sundao ISM?

 

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.

Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

 


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
20 maja 2023 @ 09:00
Koniec:
21 maja 2023 @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line