IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Sundao;ISM / kurs on-line

Kurs online:

1 część nagranie wideo;

2 część online + wideo po zakończeniu kursu

Data: 27-31 maja On-Line (Сzęść Druga)

Nagranie pierwszej części (14-18. 05) jest już dostępny pod linkiem, który Państwo otrzymacie po zakupie biletu!

Czas: godz. 8:00 – 11:00


Poczuj Prawdziwość Absolutnego Boskiego Partnerstwa oraz Energetycznego Przywództwa i Wsparcia twojej Wewnętrznej Przestrzeni Sundao; ISM – Starożytne i Sprawdzone Strategie oraz Niesamowite Transformacje ku Osobistej/Zawodowej Efektywności, Bogactwu i Dobremu Samopoczuciu we Wszystkich Wymiarach. Fundamentalna i Wiodąca Metoda Zarządzania bazująca na Kreatywnym Przywództwie.

(Certyfikacja Facylitatorów & Program Re-Certyfikacyjny)

 


 
ISM – Medytacja, Przesłanie i Ruch Wewnętrznej Przestrzeni wraz z Integralną Metodą Somatyczną – pod przewodnictwem Mistrza Yu. ISM umacnia i utrwala twoje unikalne zdolności w manifestacji twojej świadomości łącząc ją z osobistą życiową wizją i misją. Rozbija ona negatywne wzorce zachowań i siły nieświadomości w twoim życiu za pomocą przebudzenia cię ku mocy Wewnętrznej Przestrzeni.
Starożytne i naukowo udowodnione praktyki Mistrza Yu w parze z lekcjami wnikliwej mądrości i mistycznymi procesami to narzędzia autentycznej zmiany twojej świadomości i jej manifestacji.
Twoja wewnętrzna przestrzeń jest jedyną przestrzenią stworzoną dla wewnętrznej integracji i pełnego rozkwitu kreatywnego ludzkiego geniuszu oraz jego pełnego potencjału życiowego. ISM uczy cię, jak przebywać z twoją esencjalną „Wewnętrzną Przestrzenią”, jak traktować to źródło naszego piękna, wartości, znaczenia, mocy, autentyczności i wspaniałości jako naturalny stan Bycia. Gdy żyjemy z autentycznym wewnętrznym partnerstwem, przywołuje to mnogość darów oraz wzbogacającą energię w naszych życiach.

Efektami przebudzonej świadomości są:

Pełna wiedza,
Pełna Jasność i
Pełna wystarczalność.


 
Stan ten, z błogosławieństwem życia i bogactwem tego świata, jest pierwotnym stanem każdego z nas, a trwanie w tej życiowej sile, oświeceniu i bogactwie jest tak zwanym „Boskim Partnerstwem”. Trwałe i utrzymujące się poświęcenie ku temu pozwala nam praktykować pełną świadomość energetyczną która przeobraża nasze najskrytsze pragnienia i intencje serca w naturalną aktualizację dotychczasowego stanu.

Podczas tego spotkania odkryjesz, jak:

 

  • angażować się w każdy dzień ze wznowionym sensem, wigorem, wewnętrznym bogactwem, ponieważ dowiesz się, kim naprawdę jesteś, dlaczego tutaj jesteś i jak bardzo jesteś ważny dla świata.
  • wkroczyć w szczęśliwsze, bardziej zrównoważone i pełne satysfakcji życie niemal bez wysiłku
  • pokonać wszelkie ciemne chmury ograniczające energię, które prześladowały cię w życiu – na stałe
  • tworzyć głębsze, autentyczniejsze i satysfakcjonujące związki – ponieważ sam będziesz bardziej autentyczny i usatysfakcjonowany sobą
  • doświadczać głębszych, spełniających twoje potrzeby relacji z innymi, ponieważ twoja nowa jasność i świadomość przyciągnie i stworzy pozytywne interakcje ze wszystkimi wokół
  • pozostawać w kontakcie z Wewnętrznym Przewodnikiem w każdym etapie życia, zawsze czuć się wspieranym i połączonym z twoją Wewnętrzną Przestrzenią Prawdy
  • doświadczać wewnętrznego przewodnictwa każdego jednego dnia wiedząc, że nigdy nie będziesz sam, zawsze będziesz miał wsparcie i głęboką łączność ze Źródłem.

 

Niniejszy trening Sundao; ISM skupia się głównie na zagadnieniach fizycznego ciała i jego systemu energetycznego jako domeny nauki, zrozumienia, przebudzenia, integracji, naprawy, wypełnienia i transformacji. Nasze spotkania zawierają delikatne ruchy, prowadzoną medytację, ćwiczenia interaktywne i inspirujące przemowy, wszystko to podzielone na sesję:
 

  • Sesja 1: Ogólne spojrzenie na Dobrostan we wszystkich wymiarach
  • Sesja 2: Oświecone ciało 1, 2, 3
  • Sesja 3: Przebudzone Serce 1, 2, 3
  • Sesja 4: Rozjaśniona Wizja Wewnętrzna 1, 2, 3
  • Sesja 5: Ponowna Integracja 1, 2, 3
  • Sesja 6: Praktyka & Wdrażanie jej w życiu codziennym 1, 2, 3

 


 
Te dynamiczne warsztaty są prowadzone w środowisku pełnym troski, inspiracji i edukacji, aby dokonać przełomów w najbardziej kluczowych aspektach twojego życia. Odkryjesz nowe drogi do bycia bardziej efektywnym we wzbogacaniu własnego zdrowia/piękna, relacji osobistych/partnerskich/rodzinnych, pracy/projektów/biznesów oraz materialnego i duchowego życia, jednocześnie doświadczając nowego poziomu pewności siebie, witalności, radości i satysfakcji.
Dostrzeżesz, do jakiego stopnia twoje obecnie myślenie i zachowanie jest lub nie jest zgodne z twoimi najwyższymi aspiracjami i wizją życia. Odkryjesz swoje nowe możliwości, które nie będą narzucone przez twoją przeszłość, a tworzone dzięki twojemu poświęceniu ku przyszłości. Opuścisz to zmieniające życie doświadczenie z narzędziami do natychmiastowego kreowania tego, co naprawdę ma dla ciebie znaczenie.
 


 
W niezwykle krótkim czasie, z prostotą i oświeconą jasnością praw i zasad, możemy osiągnąć więcej, niż moglibyśmy osiągnąć przez lata konsultacji, doradztwa, terapii lub szkoleń o podłożu intelektualnym. Nieważne, czy jesteś w trakcie poszukiwań siebie od długiego już czasu, czy dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę z siły twojego Jestestwa, ten trening znacząco przyspieszy twoją transformację, która da ci spokój, jasność i bogactwo na wszystkich płaszczyznach.
Z silną, a jednak delikatną umiejętnością przekazywania energetycznego wsparcia ku ludzkiej nieświadomości i jej aktywnych wibracji, poprowadzimy każdego uczestnika w stronę absolutnej jasności i praktycznego wglądu w to, jak możemy sprowadzić pożądane zmiany eliminując wewnętrzny niepokój, uczucie tkwienia w miejscu, stres i każde fizyczne lub emocjonalne wyzwania, dążąc do wolności świadomości i życia pełnego spełnienia. W międzyczasie, skupimy się nie tylko na natychmiastowym rozwiązaniu problemów życiowych, ale także na umiejętnej nawigacji ku pełnemu potencjałowi życiowemu.
Sundao; ISM jest zupełną reinterpretacją starożytnych mądrości z perspektywy dobrostanu jako całości, tego, jak szczerze dbać o samego siebie i innych, a także być prawdziwie odpowiedzialnym  jako stwórca, mistrz i przywódca swojego życia oraz świata. Mistrz Yu poświęcili swoje życia na rozwój osobisty i doskonalenie ludzkiego potencjału, a Sundao; ISM nie skupia się na biernym spokoju, ani nie jest oddalone od prawdziwego życia, lecz stanowi sposób na zarządzanie wewnętrznym i zewnętrznym światem dzięki przywróceniu prawdziwego mistrzostwa nad własnym ciałem/umysłem i życiem.
 

 
Praca z ISM Mistrza Yu  jest podobna do posługiwania się mapą i kompasem, który może poprowadzić nas dokładnie do tego, czego potrzebujemy, aby dążyć w kierunku wewnętrznego spokoju, jasności i radości. Daje ona narzędzia i inspirację do przejścia na kolejny etap życia w spełnieniu. Jest to jedna z najprostszych ewolucyjnych metod, aby pozostać w Autentyczności, Szczęściu i Wolności Absolutnej.
 


Mistrz Yu, Jae-Sheen


(współtwórca ISM, nauczyciel Sundao)
 
Mistrz Yu, Jae Sheen to  jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji.
Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”.
Po ponad 20 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkań z tysiącami ludźmi w krajach zachodnich, Mistrz Yu stworzył niesamowity program skupiający się na dobrobycie, Sundao; ISM (Integralna Metoda Somatyczna) z unikalną i kompletną reinterpretacją starożytnych mądrości górskiego Daoizmu, Buddyzmu i duchowym zrozumieniem medycyny orientalnej, oferującej praktyczne możliwości spontanicznego zdrowienia i transformację świadomości jednostek, społeczeństwa i planety.
Swoją osobistą i duchową podróż rozpoczął on w wieku 9 lat pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli, włączając w to jego dziadka, który pokazał mu wartość walorów wewnętrznych i autentycznego przywództwa energetycznego. Po latach ukierunkowanej medytacji i introspekcji pod okiem duchowych nauczycieli, Mistrz Yu otrzymał dar w postaci wielu głębokich przeżyć, które doprowadziły do najwyższego doświadczenia, za sprawą którego zdał sobie sprawę, że duchem Wewnętrznej Przestrzeni są „Czyste Korzyści” w jego własnym życiu i na świecie. Mistrz Yu osobiście przekonał się również o prawdziwości tego, o czym mówią wszyscy ludzie o przebudzonej świadomości: nie jesteśmy swoim ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem – jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości.
W 1998 r., po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych, otworzył praktykę w Kalifornii i Arizonie. Podróżuje po wielu krajach, prowadzi warsztaty, osobiste spotkania i retreaty dla osób prywatnych i firm. Uzdrawia i naucza z energią i entuzjazmem, rzucając światło na najgłębsze zasady i mądrość starożytnych sztuk i filozofii.
 


Skrócona wersja standardowego programu nauczania ISM:

Medytacje Somatyczne, Praktyki Wyrównujące, Praktyki Ucieleśniania , Ruch Oddechu w Świadomości (Rozgrzewka, Stanie, Siedzenie, Leżenie), Praktyka Potrójnych Skarbów, Praktyki Odświeżające, Medytacja Yeon-Jeong (Pozycje Utrzymujące), Oddech Motyla, Praktyka Jin-dong (i zaawansowana Jin-dong), Serie Ruchów Energetycznych i Taniec Nieskończonej Energii, Medytacja Świadomej Troski, Wewnętrzny Głos, Medytacje Inspirowane Wewnętrzną Przestrzenią i Przesłaniem, Praktyka Rozwoju Wschodzącej Energii i Specjalne materiały dydaktyczne.
Co przygotować:
– sportowy strój i buty
– matę do ćwiczeń
– koc do przykrycia
– poduszkę do medytacji
BILETY>

Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
14 maja 2020
Koniec:
31 maja 2020
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sundaoismpol

Miejsce wydarzenia