IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Superwizja – dr Gilbert Renaud, Recall Healing® / Totalna Biologia®

 

dr. Gilbert Renaud – Superwizja dla facylitatorów i studentów Recall Healing

20 września i 28 października; godz. 19.00 – 21.30
tłumaczenie na j.polski
Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing.

Podczas spotkania facylitatorzy będą mogli podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.
Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.
Podczas czerwcowych warsztatów z dr Gilbertem Renaud z okazji 25-lecia IWW, facylitatorzy, którzy zaprezentują najciekawsze przypadki zostaną zaproszeni do podzielenia się nimi i swoimi doświadczeniami z uczestnikami webinarium.
dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.
Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
28 października 2021
Godzina:
19:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/gilbertsuperwizjawrzesien