IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Trauma pourazowa – dr Gilbert Renaud, Recall Healing® / Totalna Biologia®- Superwizja dla terapeutów i studentów Recall Healing / Totalna Biologia

Trauma Pourazowa – dr. Gilbert Renaud – Superwizja dla facylitatorów i studentów Totalnej Biologii / Recall Healing

25 maja (nagranie) i 24 czerwca; godz. 18.00 – 21.00 (cz. 3 – 6 h)
19 – 20 kwietnia (cz. 2 nagranie – 6 h)
23 marca (cz. 1 nagranie – 3 h)

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium (do 24 września ’22)

Superwizja (25 maja i 24 czerwca) zalicza 6 godzin do szkolenia zaawansowanego Recall Healing / Totalna Biologia.

 

Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii / Recall Healing.

 

Podczas spotkania facylitatorzy będą mogli podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
24 czerwca 2022
Godzina:
18:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line