IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

TRAUMA POURAZOWA Superwizja Recall Healing / Totalna Biologia – Gilbert Renaud

TRAUMA POURAZOWA

dr. Gilbert Renaud – Superwizja dla facylitatorów i studentów Recall Healing

1 Superwizja zalicza 2,5 godziny do Kursu Zaawansowanego Recall Healing

19-20 kwietnia, godz. 18.00 – 21.00

23 marca (nagranie)

Webinarium w j.angielskim z tłumaczenie na j.polski, j.ukraiński, j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują trzymiesięczny dostęp do nagrania.

 

Jak prowadzić klienta z traumą pourazową?

Jak postępować z klientami po traumatycznych wydarzeniach ze szczególnym wskazaniem na uchodźców i osoby z traumą wojenną.

 

Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing.

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
19 kwietnia 2022 @ 18:00
Koniec:
20 kwietnia 2022 @ 21:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/gilbertsuperwizja03/

Miejsce wydarzenia

On-line