IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Symbolika i genealogia imion według Tarota i alfabetu hebrajskiego – dr Gérard Athias

09.30 – 18.00 | on-line

Szkolenie w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)

W dniu webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

 

Dr Gerard Athias zaprasza na ponowne spotkanie z Totalną Biologią i Tarotem. 

To szkolenie to spotkanie z Naszymi Przodkami, podczas którego dr Athias proponuje genealogiczną interpretacje imion, które nosimy my lub bliskie nam osoby.

Nasze imię staje się naszym odciskiem, czyli kształtem, jaki pozostawiła historia naszych przodków. Możemy zrozumieć związane z nim analogie i na tej podstawie dostrzec własne przeżycia i zdarzenia z życia w nowym świetle.”

Warsztat ma na celu wprowadzić w tematykę symboliki imion i ich etymologii. Uczestnictwo w zajęciach może pomóc nam zrozumieć osobiste i rodzinne znaczenie imienia, które nosimy. Dlaczego rodzice pragnęli bym była Marysią?

Czy ma jakieś znaczenie, że nielubiany wujek nosi imię Ludwik? Co chcieli wyrazić przodkowie wybierając naszemu tacie imię Artur? Imię nadaje status, ma nas rozróżniać od innych, dawać poczucie własnej indywidualności, jednak wiąże się także z oczekiwaniami, nadziejami w nim pokładanymi, a także często obawami czy próbą ochrony przed jakimś żywiołem. Jest niczym zaklęcie, nadane nam na starcie życia.

Uczestnicy będą mogli odbyć sesję analizy własnego imienia, tak aby w praktyce zrozumieć na czym polega poszukiwanie źródeł językowych i historycznych.

”Zrozumienie tego, co zdradza nasze imię, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie: „Kim jestem? Przeżywanie rodzinnych wspomnień dzięki przejrzystości naszego imienia stanie się łatwe.”

”Jakie słowa kryją się za ujawnionym złem?”

Jest to bardzo inspirująca i kreatywna podróż przez obszar, który kryje wiele tajemnic, ale też nieraz przynosi zaskakujące rozwiązania.

Warsztat szczególnie pomocny osobom, które chcą pracować twórczo z klientem, bądź które same szukają śladów własnych ”utraconych” przez zapomnienie elementów tożsamości. Dzięki pracy z nowatorskim podejściem doktora Athiasa, zyskamy więcej narzędzi by spleść je w spójną narrację, ozdrowieńcze zjednoczenie pozornych sprzeczności.

Początkowo koncentrowałem się na biologicznych aspektach w kontekście „dlaczego”, a od kilku lat zmierzam w kierunku „jak”. Aby to czynić, opieram się na zasadach organizujących kosmos, energię i świat ożywiony, co prowadzi mnie do ponownego przemyślenia informacji płynących z ciała , tak by odnaleźć w nich głęboki sens; poprzez spojrzenie „dawnych tradycji” i „mądrości” natury. To nowe podejście – BIOPSYCHOANALIZA – to nowy sposób postrzegania jednostki w jej całościowym ujęciu. To zrozumienie w kategoriach biologicznych i energetycznych znaczenia sedna tajemnic liczb i symboliki ludzkiego ciała, pozwalające na otwarcie innych przestrzeni i innych wymiarów. 

Biopsychoanaliza opiera się zarówno na teorii podmiotowości emocjonalnej człowieka, jak i na Metabiologii funkcjonowania człowieka.


To szkolenie to intelektualna i osobista przygoda terapeutyczna!


Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena

 


Wraz z webinarium możesz kupić:
Zajęcia praktyczne stawiania Tarota Energetycznego, dr Gérard Athias, 9 czerwca

Starożytny Alfabet i relacje bioenergetyczne. Narzędzia dekodowania biologicznego – Advance
dr Gérard Athias & Isabelle Boos (3 dniowe webinarium – nagranie)

Tarot energetyczny (4 dniowe webinarium) – dr Gérard Athias

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
25 czerwca 2022 @ 09:30
Koniec:
26 czerwca 2022 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line