IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Recall Healing®/Totalna Biologia® – Symbolika w życiu i snach


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Symbolika w życiu i snach według TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING®
Prowadzidr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


W szkoleniu mogą brać udział tylko te osoby, które ukończyły poziom I Recall Healing – Recall Healing® / Total Biology® Level I – możesz kupić dostęp do nagrania tego szkolenia w pakiecie z biletem na ten kurs.

Data: 20 – 22 lutego 2021
Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)
Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski
Kurs on-line
Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– skrypt w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.
Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu 120 godzin kursów tematycznych (5 kursów – dotyczy kursów od marca 2020 roku) – Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Poziom Zaawansowany.


Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

Uzyskasz dostęp do efektywnych narzędzi służących transformowaniu siebie samego i Twojej rzeczywistości dzięki lepszemu zrozumieniu tego, kim jesteśmy. Szkolenie pozwoli Ci głębiej zrozumieć i przyswoić podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, opracowane w rozumieniu RH/TB.
Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie.
Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów.
Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę.
Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.

Warsztaty Recall Healing – SNY – symbolika i interpretacja – to potężne narzędzie pomagające w dotarciu do prawdziwego problemu, głęboko ukrytego w podświadomości.

W programie szkolenia m.in.:

  • symbole w życiu i snach,
  • znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb,
  • interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.)
  • symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) – ich szczegółowa interpretacja.: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby,
  • interpretacja snów „na żywo” w czasie warsztatów,
  • inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Recall Healing.


Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.
IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce. 


Informacje organizacyjne:

  • Dzień przed rozpoczęciem kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestniczki/uczestnicy kursu otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymają Państwo powiadomienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM!
  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymają Państwo dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim w online mogą Państwo na bieżąco zadawać pytania.
 
  • Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy recepcja@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
20 lutego 2021 @ 13:00
Koniec:
22 lutego 2021 @ 19:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia