IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Symbolika w życiu i snach wg Recall Healing / Totalna Biologia

 

Symbolika w życiu i snach według TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING®

Prowadzi: dr Michelle Schrader Dawson / USA

Szkolenie jest elementem kursu Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level – Kurs zaawansowany

W szkoleniu mogą brać udział tylko te osoby, które ukończyły Recall Healing® / Total Biology® Level I – możesz kupić dostęp do nagrania tego szkolenia w pakiecie z biletem na ten kurs.
Data: 17 – 19.11.2021
Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)
Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski
Kurs on-line
Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– skrypt w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin. (24h)
Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu 120 godzin kursów tematycznych (5 kursów – dotyczy kursów od marca 2020 roku) – Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Poziom Zaawansowany.


Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Twoje uzdrowienie jest bliżej niż myślisz.

Dzięki tym warsztatom wykorzystasz dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.
Uzyskasz dostęp do efektywnych narzędzi służących transformowaniu siebie samego i Twojej rzeczywistości dzięki lepszemu zrozumieniu tego, kim jesteśmy. Szkolenie pozwoli Ci głębiej zrozumieć i przyswoić podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, opracowane w rozumieniu RH/TB.
Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie.
Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów.
Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę.
Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.

Warsztaty Recall Healing – SNY – symbolika i interpretacja – to potężne narzędzie pomagające w dotarciu do prawdziwego problemu, głęboko ukrytego w podświadomości.

W programie szkolenia m.in.:

  • symbole w życiu i snach,
  • znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb,
  • interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.)
  • symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) – ich szczegółowa interpretacja.: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby,
  • interpretacja snów „na żywo” w czasie warsztatów,
  • inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Recall Healing.


Informacje organizacyjne:

  • Dzień przed rozpoczęciem kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestniczki/uczestnicy kursu otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymają Państwo powiadomienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM!
  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymają Państwo dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim w online mogą Państwo na bieżąco zadawać pytania.
  • Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy recepcja @ iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.

Michelle LaMasa-Schrader
dr Michelle Schrader-Dawson / USA; dyrektorka Recall Healing USA i zastępca dyrektora Recall Healing International Institute. Ukończyła kilka projektów badawczych Recall Healing, w tym badania doktorskie. Jest członkiem naukowej rady doradczej Recall Healing International. Michelle współpracuje z osobami, ucząc je o możliwym źródle choroby i uczy umiejętności, dzięki którym jednostki mogą uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu samoopieki i transformacji.
Ukończyła studia magisterskie z psychologii i religioznawstwa oraz doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.
Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.
Czy możliwe jest czuć się lepiej? Wyobraź sobie, jak się czujesz bez bagażu przeszłych pokoleń….
Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.
IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce. 


Informacje organizacyjne:
Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!
Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy kursy @ iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.
Szkolenia, które można kupić w pakiecie:
RH 1:  17-19 września

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
17 listopada 2021 @ 13:00
Koniec:
19 listopada 2021 @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sny