IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Tarot i wzór energetyczny Wszechświata – dr Gérard ATHIAS

Wydawnictwo Wena i Instytut Wiedzy Waleologicznej zapraszają na wyjątkowe spotkanie z dr Gérardem Athiasem!

Tarot i wzór energetyczny Wszechświata. 22 matryce stworzenia.
Data: 09 – 12.09.2021
Godziny: 09.00 – 12.30 przerwa 14.00-17.30 (czas środkowoeuropejski)
Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski
Kurs on-line
Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)

Praktyka ta jest fundamentalną pracą mającą za cel wyzwolenie. Otwiera ona komunikację pomiędzy naszą istotą a całym Wszechświatem.

W pierwszym momencie stworzenia, u początków świata, nie było „Nic”
To Nic ustąpiło miejsca „nieskończonej pustce”.
Przejście od nieskończoności do skończoności. „Ślad po tym akcie twórczym”, ten „pierwotny ruch tworzenia” pozostawił „podpis”: 22 „litery”, które następnie utkały pierwotną matrycę.
„Dwadzieścia dwie podstawowe litery: rytował, rzeźbił, zmieniał, ważył, przekształcał. Wraz z nimi ustanowił wszystko, co kiedykolwiek powstało i wszystko, co zostanie kiedyś stworzone.”
To wszystko jasno wskazuje nam, że 22 pierwotne ruchy zawierają wszystkie energie stworzenia i że w ich znaczeniu ukryty jest klucz do możliwości stworzonego wszechświata. 
„Dwadzieścia dwie fundamentalne litery: (On) ustanowił je jako okrąg o wyglądzie ściany z 231 drzwiami. ”
„Skóra ze światła”, „szamański bęben” złożony z 22 objawionych słów, poprzez który nawiążemy ponownie komunikację z naszym cichym centrum i naszą „objawioną wiedzą”.
22 Ruchy wyrażające wszystkie ukryte możliwości do naszego wyrażania się.
Ta inicjacyjna praca jest rodzajem żywego języka ruchu, opartego na geście, pozwalającym nam zrozumieć energetyczne i nieuświadomione blokady w naszej pierwotnej matrycy. „Gimnastyka energetyczna”, która jest powiązana z alfabetem Wszechświata.
W tej wizji Tarota mamy do zaoferowania doświadczenie, a nie jedynie wiedzę.
Każda z 22. kart ma symbolizować ruch energetyczny, zaś „cyrkulacja” będzie doświadczana jako ruchy energii, która się artykułuje, pozwalając również na oczyszczanie zastojów (zakrzepnięć) w naszej sieci energetycznej.
Harmonizacja ciała, która pozwala naszemu mózgowi na wymianę informacji dzięki współistnieniu wielu sposobów rozumowania.
Nasze „rozróżnialne ciała” wejdą w ten sposób we współbrzmienie, dzięki swojej iście architektonicznej organizacji: biodynamicznemu zrozumieniu, które wymyka się zwykłemu językowi.
Dzięki tej pracy nad wibracją i ruchem, zrozumienie biodynamiczne pomoże nam wejść do świata, w którym język już nie jest potrzebny.

Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.
W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.
Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Kurs można kupić w pakiecie z kursem:

26  – 29 sierpnia: Dr Gérard ATHIAS – Biologiczny punkt widzenia

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
9 września 2021 @ 09:00
Koniec:
12 września 2021 @ 17:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/tarotga