IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

The Full Body I Znaczenie ludzkiego szkieletu, zęby, punkty akupunktury, meridiany wg Recall Healing / Totalna Biologia


Prowadzi: dr Michelle Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.
 


 
W warsztacie mogą brać udział osoby, które ukończyły kurs podstawowy (level 1) Recall Healing.
Godziny: 13.00 – 19.00 (czas środkowoeuropejski)
Tłumaczenie: j.angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski
Kurs on-line
 


 
Uzyskaj pełną świadomość przyczyn choroby, będącą najprostszą drogą do wyzdrowienia.
Każdy punkt akupunkturowy odpowiada określonej potrzebie, blokadzie lub zranieniu. Odczytaj historię swoją i swojego rodu z własnego ciała. Poznaj narzędzia do precyzyjnego określenia przeżyć, odczuć, przekonań i zachowań przekładających się na dolegliwości bólowe, wszelkie choroby, niedomagania i blokady w ciele i w życiu
Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

Uzyskasz dostęp do efektywnych narzędzi służących transformowaniu siebie samego i Twojej rzeczywistości dzięki lepszemu zrozumieniu tego, kim jesteśmy. Szkolenie pozwoli Ci głębiej zrozumieć i przyswoić podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, opracowane w rozumieniu RH/TB.
Choroba ma swoje znaczenie. Może być postrzegana jako odkrycie świadomości. Celem tego odkrycia jest uzdrowienie, poprzez dostęp do strefy podświadomości, przyczyny choroby, która – nierozpoznana przez nas – zarządza naszym zdrowiem i życiem. Poprzez naszą pracę, nasze miłości, nasze zachowanie, powielamy programy, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia ludzi i sytuacje odpowiadające tym programom. Zrozumienie ich i uwolnienie siebie samych jest pierwszym krokiem w kierunku większych sukcesów we wszystkich dziedzinach życia.
Uzdrawianie poprzez świadomość – dla wszystkich chcących się uzdrowić i do wykorzystania w praktyce przez coachów, terapeutów, psychologów i lekarzy. Warsztaty Recall Healing® są przejściem na nowy poziom świadomości. Skokiem kwantowym. Każda choroba pokazuje to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi i programuje nasze życie. Nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Według dr Renaud nasz biologiczny program zaczyna się 9 miesięcy przed poczęciem, już wtedy nasi rodzice programują nam nasze życie.
Na warsztatach następują spontaniczne uzdrowienia!

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.
Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.
Uwaga! W treningu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły minimum RH/TB poziom I.
Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.
IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce. 
 


 
Informacje organizacyjne:
Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!
Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy recepcja @ iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.
Osoby uczestniczące w szkoleniach organizowanych przez Instytut Wiedzy Waleologicznej mogą otrzymać dyplom i zaświadczenie na drukach MEN po ukończeniu:

trzech kursów: RH1, RH2 i RH3 (Dyplom i Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Podstawowego Recall Healing).
 
– pięciu szkoleń tematycznych online (Dyplom i Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Zaawansowanego Recall Healing; nie obejmuje to powtórek).
 
Zasady te przedstawiliśmy w opisie naszych kursów online na stronach www.evenea.pl i www.iww.pl.
 
*uczestnicząc w jednym z kursów tematycznych otrzymają Państwo Dyplom Instytutu Wiedzy Waleologicznej.

 


 
Pozostałe kursy Totalna Biologia / Recall Healing, które można kupić w pakiecie:
– Recall Healing kurs podstawowy (level I) – dr Michelle Schrader
– Recall Healing Weight Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja, bulimia – dr Michelle Schrader
Więcej informacji o Recall Healing na stronie: recallhealing.pl 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
26 września 2020 @ 13:00
Koniec:
28 września 2020 @ 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/bodyRH

Miejsce wydarzenia