IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

The Fullness of Being (Pełnia Egzystencji) — Praktyczne warsztaty SUNDAO; ISM


 

The Fullness of Being

Nowy Paradygmat Egzystencji — Moc, inspiracja i aspiracja.

Praktyczne warsztaty z Mistrzem Yu i SooJin Kim 2021

 

ZARYS

Warsztaty praktyczne ISM to znaczenie kim naprawdę jesteś, co cię głęboko pobudza, co sprawia, że czujesz się prawdziwym i w pełni żywym i co w większości przypadków inspiruje Cię w prowadzeniu największych wizji!Dzięki treningom swojej wewnętrznej przestrzeni nauczysz się naturalnie prowadzić, wspierać i dążyć do pełnej błogości życia i obfitości świata, w którym możemy dzielić pokój, miłość, błogość i obfitość.ISM to spotkanie, które przyciągnie nas głęboko do tego, co sprawia, że jesteśmy w pełni żyjącymi osobami, ponieważ doświadczamy spełnienia; całości z tym, kim jesteśmy….

♦︎

Każdy program warsztatów jest tworzony poprzez Twoje inspiracje, komentarze i pytania z duszą naszego zgromadzenia z partnerstwa współtworzącego. I tak, gdy sprecyzujesz, czego chcesz od tego spotkania, zmienisz tę cenną praktykę ISM w praktyczną wiedzę, która przyniesie najwięcej korzyści Tobie.

18-19.09.2021

Spędź niesamowity czas z nami i rozpocznij swoją podróż do Pełni swojej Egzystencji.

9:00 – 12:00
Spotkanie tłumaczone będzie na j. polski. Dzień przed spotkaniem na podany adres otrzymasz link rejestracyjny (sprawdź również SPAM).
Po spotkaniu otrzymasz dostęp do jego nagrania oraz certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej. Spotkanie to zalicza 6h do certyfikacji Facylitatora SUNDAO; ISM (wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU [continuing education units – jednostki kształcenia ustawicznego] z Mistrzem Yu).

 


To, czego doświadczyłeś jako „Przestrzeń Wewnętrzna”, to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość. Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo „przestrzeń wewnętrzna” i pozwoliliśmy ludziom „odczuć” ją na sobie.

—Mistrz Yu


Zajęcia poprowadzą:

 

Mistrz Yu Jae-Sheen: (Mistrz starożytnej sztuki Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.
 
 


 

Soojin Kim

Współtworzyła razem z Mistrzem Yu metodę Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.
Od ponad 20 lat dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen. Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu. Odkryła metodę SUNDAO, która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosować i zauważa znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ćwiczenia, krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność.
Gdy ujrzysz Mistrza Yu i SooJin razem przekonasz się o sile i energii tej metody.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
18 września 2021 @ 09:00
Koniec:
19 września 2021 @ 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/fullnesspl