IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

To nie pandemia, to PRZEŁOM! dr Ałła Kutsenko


Tłumaczenie na j.polski i angielski
Z wielkiego chaosu zawsze wyłania się nowy porządek, będący zarazem początkiem czegoś nowego. To odwieczne prawo natury.  
To do czego byliśmy przyzwyczajeni zaczęło ulegać diametralnej zmianie. To symboliczne przejście z epoki ryb w epokę wodnika. Z poziomu cielesnego, emocji na poziom duchowy. Z czakry splotu słonecznego do czakry korony.  Nie stanie się to w ciągu jednego dnia czy nawet roku, proces ten jest jednak nieuchronny i teraz znacznie przyspieszył. Coraz intensywniej pojawiają się wszystkie nieprzepracowane, „zamiecione pod dywan traumy i emocje”. Świat pokazuje nam wszystko co nie funkcjonuje. Pokazuje nam każdy aspekt wymagający zmiany. Czy będzie to dla nas traumatyczne czy transformujące będzie zależało tylko od naszej postawy względem tego co będzie nam ukazywane.
Przez wieki uczono nas, że rozwój duchowy jest długi i pełen wyrzeczeń. I rzeczywiście tak było, ale Kosmos ułatwił nam zadanie. W tym roku jesteśmy dosłownie zalewani zwiększonym promieniowaniem kosmicznym przy jednoczesnym osłabieniu pola magnetycznego Ziemi. W takiej sytuacji zmiany – jeśli się na nie nie godzimy – są wymuszane przez prawa natury. Matka Ziemia się oczyszcza, przechodzi transformację, a my mamy okazję zrobić to razem z nią. To cudowny moment, w którym Kosmos pomaga nam wznieść się na wyższy poziom świadomości. Pozbyć się naszych słabości i odkryć swoją wewnętrzną moc. Co najważniejsze, jesteśmy w tym procesie bezpieczni. Wszystko zależy od tego czy poddamy się tym zmianom z otwartym sercem i zaufaniem. Opór i kurczowe trzymanie się tego co już znane, może Ci tylko zaszkodzić, bo Kosmos i tak dokona tej transformacji.

  • Jak ułatwić sobie przejście przez trudny proces zmian i otworzyć się na nowe doświadczenia i możliwości?
  • Jak przejść z poziomu emocji strachu na poziom SPOKOJU?
  • Jak zyskać poczucie RADOŚCI i JEDNOŚCI z otaczającym światem będąc w pełni zespolonym ze swoim ciałem?
  • Jak wykorzystać zmiany wywołane pandemią do własnego rozwoju i wzrostu?

Pandemia wymusiła na nas konfrontację z naszym dotychczasowym życiem. Postawiła przed nami pytania, których często unikaliśmy.

  • Jak poradzić sobie z wymuszonymi zmianami i przygnębieniem lub depresją?
  • Jak odnaleźć dobre strony sytuacji, w której się znajdujemy?

M.in. na te pytania odpowie Wam dr AŁŁA KUTSENKO
Terapeutka, wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Dr Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.
Terapeuta Ałła Kutsenko często mówi: „Neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.
Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.
 
Wywiad z dr Ałłą Kutsenko w Pytaniu na Śniadanie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44996577/jest-neurologiem-ale-postanowila-zglebiac-inne-metody-leczenia


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
5 lutego 2021
Godzina:
19:00 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/przelomalla