IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

To nie pandemia, to PRZEŁOM!


 
Z wielkiego chaosu zawsze wyłania się nowy porządek, będący zarazem początkiem czegoś nowego. To odwieczne prawo natury.  
21 XII 2020 to szczególna data astrologiczna. Najpotężniejsza od 1623 roku koniunkcja Jowisza i Saturna – dwóch największych planet Układu Słonecznego. Otworzy się wówczas „Portal Przesilenia” i wiele nowych możliwości. W tym szczególnym dniu zapraszamy Was do wspólnego zanurzenia się w naszej wewnętrznej przestrzeni.
W procesie tym poprowadzą nas:
Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim, współzałożyciele Integral Somatic Method ISM wywodzącej się ze starożytnej metody Sundao. 
Jest to szczególne połączenie, przeszłości z przyszłością pozwalające na odnalezienie siebie w tu i teraz.
Zanurzenie w naszej wewnętrznej przestrzeni rozpoczniemy koncertem gongów w wykonaniu mistrzyni gongów Ireny Galińskiej-Musioł.
Gościnnie na skrzypcach zagra Katarzyna Klebba.
Tłumaczenie na j.polski i rosyjski
Uczestnicy otrzymają miesięczny dostęp do nagrania webinarium.
🎧 Rekomendujemy medytację w słuchawkach i w pozycji leżącej!
 
Kiedy wkraczamy w Czar Marzeń Uniwersalnego OM, znika postrzeganie czasu, istnieje tylko tu i teraz, nasza wewnętrzna przestrzeń. To właśnie w tej bezczasowej przestrzeni odzyskujesz wewnętrzną wizję i możesz wprowadzić w nią moc. Terapia dźwiękiem wpływa na organizm ludzki na wielu poziomach. Kluczowe znaczenie odgrywa wibracja dźwięków. Ich odpowiednie częstotliwości rezonują z naszym ciałem fizycznym i mentalnym, mogą wywoływać głębokie zmiany prowadząc do uzdrowienia i przejścia na wyższy poziom świadomości.
Wielka koniunkcja Jowisza i Saturna przedstawia aspekt przeznaczenia związany z karmą świata. Pluton jako wielki niszczyciel ma jedno zadanie: przeprowadzić głęboką transformację starego systemu prowadzące do odrodzenia. To do czego byliśmy przyzwyczajeni zaczęło ulegać diametralnej zmianie. To symboliczne przejście z epoki ryb w epokę wodnika. Z poziomu cielesnego, emocji na poziom duchowy. Z czakry splotu słonecznego do czakry korony.  Nie stanie się to w ciągu jednego dnia czy nawet roku, proces ten jest jednak nieuchronny i teraz znacznie przyspieszył.
Jowisz, znany również Wielki Nauczycielem, w połączeniu Saturnem, który reprezentuje traumy i tematy do przepracowania to przyspieszony sprawdzian. W tym czasie wyjdą wszystkie nieprzepracowane, „zamiecione pod dywan tematy i emocje”. Wyjdzie wszystko co nie funkcjonuje. Pokaże się nam każdy aspekt wymagający zmiany. Czy będzie to dla nas traumatyczne czy transformujące będzie zależało tylko od naszej postawy względem tego co będzie nam ukazywane.
21 grudnia to najlepszy moment na łagodne wejście w nurt zmian, których jesteśmy już świadkami. Przez wieki uczono nas, że rozwój duchowy jest długi i pełen wyrzeczeń. I rzeczywiście tak było, ale Kosmos ułatwił nam zadanie. W tym roku jesteśmy dosłownie zalewani zwiększonym promieniowaniem kosmicznym przy jednoczesnym osłabieniu pola magnetycznego Ziemi. W takiej sytuacji zmiany – jeśli się na nie nie godzimy – są wymuszane przez prawa natury. Matka Ziemia się oczyszcza, przechodzi transformację, a my mamy okazję zrobić to razem z nią. To cudowny moment, w którym Kosmos pomaga nam wznieść się na wyższy poziom świadomości. Pozbyć się naszych słabości i odkryć swoją wewnętrzną moc. Co najważniejsze, jesteśmy w tym procesie bezpieczni. Wszystko zależy od tego czy poddamy się tym zmianom z otwartym sercem i zaufaniem. Opór i kurczowe trzymanie się tego co już znane, może Ci tylko zaszkodzić, bo Kosmos i tak dokona tej transformacji.
Praktyka Sundao; ISM ułatwi Ci przejście przez trudny proces zmian i otworzy Cię na nowe doświadczenia i możliwości. Połączona z głęboką medytacją przy dźwiękach wibracji gongów przyniesie Ci niezwykle wyzwalający i transformujący efekt. Skorzystanie z mocy tych narzędzi w odpowiednim energetycznym momencie – wielkiej koniunkcji – spowoduje, że rezultat będzie piorunujący. Gdy zanurzysz się w swojej wewnętrznej przestrzeni, będziesz bardziej świadomy pogłębiania się Twojej mocy, wiedzy i mądrości. Zyskasz też poczucie, że jesteś kimś więcej niż ograniczonym ciałem i emocjami. Przypomnisz sobie, że to TY JESTEŚ TWÓRCĄ. Odczujesz skok kwantowy z poziomu emocji strachu na poziom SPOKOJU i duchowej doskonałości. Zyskasz poczucie RADOŚCI i JEDNOŚCI z otaczającym światem. Pozbędziesz się poczucia oddzielenia i samotności, zyskując połączenie z umysłem kosmicznym (polem morfogenetycznym, boską matrycą).
Uwaga! Podczas tej medytacji musisz uważać na swoje myśli i intencje! Nie może w nich być żadnej negacji, że czegoś nie chcesz albo czegoś chcesz się pozbyć. Może w nich być tylko DOBRO i pozytyw. Nie myśl też, że czegoś chcesz, bo według praw kosmosu już to masz. Wszystko istnieje w Tobie, w boskim bycie, którym jesteś. Musisz się tylko na tym skupić, żeby to odnaleźć w sobie.
W tej medytacji docierasz do swojej wewnętrznej przestrzeni. Dla niektórych może to być proces trudny i bolesny, dla innych najcudowniejsze doświadczenie w życiu. Które z nich wybierzesz i czy będziesz je kontynuował w codziennym życiu – zależy tylko od Ciebie!
 
MISTRZ YU JAE-SHEEN: światowej sławy wykładowca i nauczyciel. Znany jest jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”. Połączył mądrość Wschodu – Sundao, górski daoizm, buddyzm, tradycyjną medycynę Wschodu z najnowszych odkryciami naukowymi w dziedzinie mechaniki kwantowej. Założyciel Sundao. Współtworca ISM Integralnej Metody Somatycznej.
 
SOOJIN KIM: współtwórczyni ISM, Integralnej Metody Somatycznej, Medytacji Wewnętrznej Przestrzeni i Muzyki Wewnętrznej Przestrzeni.
 

IRENA GALIŃSKA-MUSIOŁ: mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka. W swojej twórczości i pracy terapeutycznej wykorzystuje gongi, śpiewające misy, dzwonki i inne starożytne instrumenty, które od lat kolekcjonuje, przywożąc z różnych zakątków ziemi. Koncertuje od lat dziewięćdziesiątych, m.in. w siedzibie ONZ, Wiedniu, Berlinie, Warszawie, Moskwie, Peru i Nowej Zelandii. Założycielka i Prezeska Instytutu Wiedzy Waleologicznej oraz Wydawnictwa Wena Studio Twórczej Ekspresji.
 

KATARZYNA KLEBBA: Skrzypaczka, muzykoterapeutka. Współpracowała z Teatrem Ósmego Dnia z Poznania, Footsbarn Travelling Theater z Francji, Ton und Kirschen z Niemiec, Abinaya Theatre z Indii, Teatrem Cinema z Polski.
 
 
 
 
Pandemia wymusiła na nas konfrontację z naszym dotychczasowym życiem. Postawiła przed nami pytania, których często unikaliśmy.
Jak poradzić sobie z wymuszonymi zmianami i przygnębieniem lub depresją?
Jak odnaleźć dobre strony sytuacji, w której się znajdujemy?
Jak odnaleźć się w tym świecie i nadchodzących świętach?
Jak może nam pomóc odpowiedzieć na te pytania spotkanie z samym sobą w swojej wewnętrznej przestrzeni i jak się do niej dostać przy pomocy Sundao; ISM?
Przekonasz się o tym 21 grudnia o 19.00!
Zapisz sobie tą datę!
Nie jesteśmy swoim ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem – jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 grudnia 2020
Godzina:
19:00 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/przelom