IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Totalna Biologia Dzieci – Jakie zachowania rodziców sprzyjają zachorowaniu dzieci – dr Aleksander Fadiev

Wydarzenie zakończone.
Najbliższe szkolenie w temacie Totalnej Biologii Dzieci: https://iww.pl/event/psychosomatyka-dziecieca-wedlug-new-medicine-dr-aleksander-fadiev/

 

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na bezpłatne webinarium Totalna Biologia Dzieci – Jakie zachowania rodziców sprzyjają zachorowaniu dzieci

12 stycznia godz. 19.00 – 20.30

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski 
Uczestnicy otrzymują 1 tygodniowy dostęp do nagrania webinarium

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera.

Świadome rodzicielstwo, to najlepsze co możesz zrobić dla siebie i Twojego dziecka.


 

Nowoczesne i skuteczne metody identyfikacji i rozwiązywania konfliktów psychoemocjonalnych leżących u podstaw chorób wieku dziecięcego. 

Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Totalna Biologia głosi: Choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Mózg nigdy się nie myli i nigdy nie pracuje bez potrzeby; zawsze wybiera rozwiązanie doskonałe biologicznie. Choroba nie jest błędem natury, lecz najlepszym w danym momencie rozwiązaniem mózgu, aby zachować organizm przy życiu najdłużej jak to możliwe. Choroba jest przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Dla człowieka stanowi problem, ale dla biologii jest atutem.

Webinarium ułatwi Ci zrozumienie chorób dziecięcych z biologicznego punktu widzenia. Każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko. Doświadczenia z dzieciństwa determinują nasze wybory, nasze doświadczenia życiowe. 

Dzięki temu spotkaniu dowiesz się jak radzić sobie w przypadku chorób i dolegliwości u dzieci. Spojrzysz na to z nowej perspektywy – Totalnej Biologii / New Medicine. 

Dzięki wiedzy Totalnej Biologii będziesz mogła/mógł również wpłynąć na swoje dotychczasowe życie i rozwiązać konflikty leżące u źródła Twoich bieżących dolegliwości. 

Zawsze możesz uzdrowić swoje wewnętrzne dziecko! 

 

Twoje dziecko znowu jest chore? Często się przeziębia, ma zapalenie oskrzeli, niekończący się katar, problemy skórne, astmę lub jest nadpobudliwe czy apatyczne? Zanim zapiszesz je do kolejnego specjalisty i sięgniesz po kolejny specyfik mający rozwiązać jego problemy najpierw zauważ własne. 

W perspektywie Totalnej Biologii/ New Medicine choroby dzieci są lustrem zachowań, emocji i przekonań rodziców. Dzieci poprzez swoje dolegliwości w sposób fizyczny lub za pośrednictwem danego zachowania manifestują dokładnie to, co otrzymują. W ten sposób odpowiadają na zachowania rodziców lub przejmują na siebie ich konflikty.

Dlaczego? Z biologicznego punktu widzenia przetrwanie, przeżycie i bezpieczeństwo dziecka zależy od rodziców. Zajęci swoimi problemami, zestresowani, obciążeni nieuświadomionymi emocjami bądź zachowujący się w pewien sposób rodzice w biologicznym sensie nie są w stanie zapewnić w 100% przetrwania swojemu dziecku. Dziecko podświadomie więc przejmuje ich problemy do swojego ciała lub odzwierciedla je jako konkretne zachowania. 

W jakim celu? Aby uświadomić Ci Twój “problem” i aby dać Ci szansę na odnalezienie jego przyczyny. Świadomość ma moc uzdrawiania, zarówno rodzica, jak i lub przede wszystkim dziecka.

Jakie jest rozwiązanie? W większości przypadków chorobom dzieci możemy zapobiegać, możemy je też skutecznie niwelować. Szczególnie gdy dotyczą dzieci do 10-12 roku życia. Zrozumienie chorób i problemów dzieci ma jednak swoją cenę. Często jest dla rodziców ważną i trudną lekcją pokory. Wymaga nie tylko chęci, ale i gotowości do zmierzenia się z własnymi konfliktami, emocjami, przekonaniami, ograniczeniami i oczekiwaniami oraz otwartością na ich przetransformowanie.

Czy jesteś gotowa/gotowy spojrzeć na chorobę czy zachowania dziecka jak na informacje o sobie/swojej rodzinie?

Wiedza z Totalnej Biologii/ New Medicine to nie tylko remedium na istniejące – bieżące problemy, choroby, dolegliwości, ale też najlepszy biologicznie sposób na zdrowe dziecko, dobre relacje, szczęśliwe dzieciństwo i rodzicielstwo. 

Dla kogo jest Totalna Biologia/ New Medicine?

* dla rodziców
* dla terapeutów/coachów 
* dla dorosłych, którzy chcą zrozumieć i uzdrowić swoje wewnętrzne dziecko
* dla każdego, kogo fascynuje biologią i psychosomatyką człowieka, rozwojem dziecka, rodzicielstwem bliskości

 

Aby skutecznie wspierać zdrowie i rozwój dziecka, oprócz uświadomienia sobie psychosomatycznych mechanizmów powodujących powstawanie chorób potrzeba także praktycznych narzędzi, dających możliwości ich rozwiązania. Totalna Biologia/ New Medicine łącząca Nową Germańską Medycynę, Biologikę, Recall Healing z Medycyną klasyczną pozwoli Ci nie tylko zrozumieć powody choroby, ale też je uwolnić, zmienić i przepracować.

Nawet jeśli jako rodzice nie “wynieśliśmy z domu” ograniczających programów i chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej, to nieświadomie – poprzez niektóre, pozornie dobre decyzje, zachowania i wybory, możemy wpływać niekorzystnie na zdrowie naszych dzieci. 

Biologicznie mózg dziecka działa jak komputer, którego funkcjonowanie opiera się o konkretne programy. Czasami są niezwykle sprzyjające, wspierają dziecko nie tylko w dzieciństwie, ale również w dorosłym życiu. Umożliwiają osiąganie sukcesów, samorealizację, odwagę, wiarę w siebie i samoakceptację. Czasami wręcz przeciwnie, nie pozwalają na realizowanie, a nawet zauważanie swoich celów, pragnień i marzeń. 

Wszystko, co zaprogramujemy w dzieciństwie zbierze owoce. Świadome rodzicielstwo, to najlepsze co możesz zrobić dla siebie i Twojego dziecka.

Jakie zachowania mogą przyczynić się nie do powstawania chorób, zaprogramowania braku asertywności czy życiowej zaradności? Czy chcąc dobrze, zawsze „robimy dobrze”? Skąd wiedzieć, czy nasze decyzje są dobre dla dziecka, jak rozpoznać kiedy nie są? Co robić, a czego nie robić, aby pozwolić dziecku w pełni rozwinąć skrzydła? Jak nie uruchamiać w sobie poczucia winy, które blokuje uwalnianie konfliktów? Jak spoglądać w „dziecięce lustro” bez wyrzutów sumienia?

Odpowiedzi znajdziesz w New Medicine.

 

  • Każde dziecko powinno mieć szansę na dorastanie w środowisku, które wspiera jego optymalny rozwój społeczny i emocjonalny.
  • Każdy dorosły powinien mieć szansę na uzdrowienie swojego wewnętrznego dziecka, jeżeli nie otrzymał jej w dzieciństwie.

 

Program pełnego szkolenia PSYCHOSOMATYKI DZIECIĘCEJ wg Totalnej Biologii:

Level: 1 – 2 – 3 – zobacz szkolenie

1. Drzewo genealogiczne. Powiązania międzypokoleniowe. Choroby wieku dziecięcego w systemie rodzinnym. Jak objaw działa na zadania rodziny?

2.  Poczęcie jako punkt wyjścia dla losów, charakteru i chorób dziecka.

3. Psychosomatyka stanów patologicznych i chorób w czasie ciąży. Zaburzenia psychoemocjonalne kobiet w ciąży. Ich przyczyny i sposoby wyjścia z trudności psychologicznych i fizjologicznych w czasie ciąży.

4. Psychosomatyka porodu. Poród jako pierwszy egzamin w życiu dziecka. Porody skomplikowane (trudne) i ich konsekwencje. Psychosomatyka cięcia cesarskiego.

5. Etapy rozwoju dziecka w kontekście psychosomatyki. Fazy rozwoju dziecka od okresu postnatalnego do okresu dojrzewania. Okresy wrażliwe.

6. Pierwszy rok w życiu dziecka.

7. Miejsce ojca w życiu dziecka.

8. Dziecko 3- letnie. Zaparcia. Enkopreza (nietrzymanie stolca – tł.), enureza (moczenie nocne- tł.). Cechy wieku. Problemy władzy i formowanie cielesnego ja.

9. Dziecko 5- letnie. Kształtowanie preferencji seksualnych. Tożsamość płciowa. Cechy wieku.

10. Dziecko 7 – letnie. Problemy kradzieży. Niekontrolowana agresja. Fobia szkolna.

11. Agresja. Obawy. Reakcje histeryczne. „Normalne lęki” każdego wieku. Sposoby korekty.

12. Cechy pracy z preadolescencją (wczesna faza dorastania – tł.) i adolescencją. Metody i ćwiczenia.

13. Problemy zależności/ uzależnień. Komputer, narkotyki, alkoholizm.

14. Triangulacja. Konflikty rodzinne. Dziecko po rozwodzie.

15. Dorastanie i dojrzewanie płciowe oczami psychosomatyka.

16. Psychosomatyczne aspekty zaburzeń i zespołów genetycznych.

17. Choroby alergiczne u dzieci. Sposoby rozwiązywania psycho- emocjonalnych konfliktów alergii. Nietolerancja pokarmowa i alergia pokarmowa.

18. Psychosomatyka przeziębień, zapalenia oskrzeli, astmy oskrzelowej u dzieci.

19. Psychosomatyka zaburzeń ze spektrum autyzmu i dysleksji. Okres programowania, scenariusze rodzinne, sposoby rozwiązywania konfliktów i życia z problemami rodziców.

20. Praca z rodzicami. Rodzice jako psychoterapeuci. Praca z dzieckiem za pośrednictwem rodzica.

21. Praca z rysunkiem. Podstawowe symbole w rysunkach dzieci.

22. Metody projekcyjne w pracy z chorobami wieku dziecięcego.

23. Praktyka gry. Stwórz własną grę ze swoim dzieckiem.

24. Bajkoterapia w profilaktyce i korekcji chorób psychosomatycznych. Sposoby rozwiązywania dziecięcych trudności w bajkowej fabule. Archetypy męskie i żeńskie.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
12 stycznia 2023
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line