IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Totalna Biologia Jedzenia. Trening „Matka i jedzenie”. Spójrz jak jesz, a zrozumiesz jaki masz kontakt z matką.

Data: 10-11 listopada
Godzina: 10-18
Miejsce: Poznań Plac Wolności 18 – sala konferencyjna

Szkolenie  to  poświęcone jest matce i jej roli w kształtowaniu zdrowej lub toksycznej miłości do  siebie i świata. Dowiemy się  dlaczego  jedzenie staje się substytutem macierzyńskiej miłości, dotkniemy tego co dzieje się w  chwilach gdy  stosujemy     przemoc wobec siebie i innych, poniżamy  ciało i duszę.  Sprawdzimy  jak urazy psychiczne, wstyd, poczucie winy, upokorzenie objawiają się w  zachowaniach żywieniowych.
Podczas treningu  wchodzimy w interakcje z tzw  prawdziwym jedzeniem i nie przypomina to listy zaleceń i zakazów żywieniowych dietetyków. Jedzenie jak uczy Ev Hazina może być  celebracją świętego aktu wyrażania siebie, zaskakującego w swej zwyczajności i prostocie. Będziemy także  delektować się  jedzeniem podczas wspólnego posiłku, a doświadczenie to będzie dla każdego kursanta wielką niespodzianką.
Narzędzia, które proponuje Ev Hazina to:  praca z przekonaniami, „praktyka zapominania kulturowego”, uwalnianie urazów związanych z pokarmem, konstelacje (ustawienia), praca z alergiami pokarmowymi, procesy art-terapii, psychodrama, medytacja, psycho-kino.
 
[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/491″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
10 listopada 2019 @ 10:00
Koniec:
11 listopada 2019 @ 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/491

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA

Organizator