IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

TOTALNA BIOLOGIA – Praktyczne narzędzia rozwiązywania konfliktów cz. I

23 września 2019


Rozwiązywanie konfliktów oparte na zrozumieniu ukrytych emocji. Wyjście poza stereotypy i ograniczające przekonania o swoich możliwościach.


Prowadzi: dr Ev Khazin

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18, piętro 3, sala konferencyjna
Godzina: 10-18


[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Weź udział w wydarzeniu![/otw_shortcode_button]


Warsztaty na temat zastosowania głównych pojęć Recall Healing/Totalnej Biologii, które pomogą uczestnikom obudzić w sobie siłę i pokażą, w jaki sposób nie przenosić stresu oraz konfliktów z dnia codziennego do podświadomości. Zamiast tego uczestnicy nauczą się odpowiednio kontrolować te procesy – tak, jak przystało na dojrzałego człowieka. Jaką pracę powinien wykonać każdy, kto dowiedział się, że jest sprawcą swojej choroby? Jak zahartować swój system immunologiczny tak, aby życiowe konflikty przestały być problemami nie do rozwiązania, a przekształciły się w zadania do wykonania? Podczas treningu uczestnicy otrzymają zestaw umiejętności do śledzenia swoich ograniczających przekonań psychologicznych i nauczą się zastępować je nowymi, pozytywnymi wzorcami.
W czasie szkolenia uczestnicy będą ćwiczyć na sytuacjach konfliktowych ze swojego życia i tworzyć nowe, efektywne nawyki radzenia sobie z takimi sytuacjami w przyszłości.


 


[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Uzyskaj swoj bilet![/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
23 września 2019
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484

Miejsce wydarzenia

Organizator