IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Kolejne warsztaty z dr. Ev Khazin: TOTALNA BIOLOGIA – Praktyczne narzędzia rozwiązywania konfliktów cz. II

27 września 2019


Agresja, gniew i uraza. Ochrona granic osobistych i terytorium. Strach, wstyd i wina. Jak przestać być obiektem manipulacji i zapobiec kontroli nad sobą.


Prowadzi: dr Ev Khazin

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18, piętro 3, sala konferencyjna
Godzina: 10-18


[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/485″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Uzyskaj swoj bilet![/otw_shortcode_button]


Praktyka regulacji najtrudniejszych ludzkich uczuć. Pozwala oczyścić relacje z tymi uczuciami, proponuje sposoby oszczędnej ekspresji własnej osoby i ochrony swoich własnych granic psychicznych. Uczestnicząc w zajęciach będzie można  pozbyć się dużej ilości „śmieci” emocjonalnych, które egzystują w ciele i duszy każdego z nas i rzucić wyzwanie postawie robienia z siebie ofiary. To szkolenie na temat pewności siebie i ochrony psychologicznej.

Warsztaty wykorzystują sprawdzone metody pracy z urazami i zespołem stresu pourazowego – EMDR i SEE FAR CBT, ekspresyjny couching kreatywny, art-terapia, systemowa terapia rodzin, terapia Gestalt, psychodrama, dramaterapia, terapia wideo, Recall Healing.

Wszystkie zajęcia opierają się na aktywnej interakcji uczestników i są wypełnione ciekawymi zadaniami twórczymi i humorem.


[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/485″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Weź udział w wydarzeniu![/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
27 września 2019
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/485