IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® Choroby, Zachowania, Samoświadomość – dr Gilbert Renaud

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING®

Choroby, Zachowania, Samoświadomość

twórca metody dr Gilbert Renaud!

 

Bezpłatne webinarium z cyklu Życie Nowej Ziemi

9 lipca, godz. 19.00 – 20.30

 


Przerwij nić, która oddala Cię od siebie, zatrzymuje w przeszłości i uniemożliwia pełne doświadczanie chwili obecnej – TU i TERAZ z pełnią obfitości i możliwości!

Im mniej ograniczeń w Twoim postrzeganiu – tym więcej niezwykłości w Twoim życiu! Tu i teraz możesz sięgać po więcej, a Twoje życie na Nowej Ziemi może być lepsze niż jesteś sobie w stanie wyobrazić!

Kilka głębokich oddechów, uważność i koncentracja na chwili obecnej to za mało, aby naprawdę być tu i teraz. Doświadczenie tu i teraz dokonuje się głęboko w Twojej podświadomości i komórkach Twojego ciała. Prowadzi do niego rozpoznanie tego kim naprawdę jesteś i co mimowolnie niesiesz przez życie, często nie zdając sobie z Tego sprawy. Doświadczenia przodków, traumy i emocje przeszłości są zapisane w Twoich genach i w Twoim ciele. Wpływają na Twoje życie, zdrowie i relacje, jednak ani przodkowie, ani minione wydarzenia nie odpowiadają za to, jak postrzegasz świat tu i teraz. Najnowsze osiągnięcia naukowe pokazały, że charakter naszego życia określają nie geny, lecz reakcje na sygnały środowiskowe. To jak odbieramy rzeczywistość wokół nas i jak wygląda nasze życie może zależeć od nas samych.

 

Żyjemy w czasach pełnych możliwości i obfitości. „Na naszych oczach” dokonuje się przełomowa transformacja wszechświata, która przynosi niesamowite zmiany na wielu poziomach. To Nowe Życie Ziemi!

 

Odkryj TOTALNĄ BIOLOGIĘ® / RECALL HEALING® łączące medycynę klasyczną z Nową Medycyną, medycyną alternatywną, psychologią i duchowością.

Weź udział w bezpłatnym webinarium z dr. Gilbertem Renaud – twórcą metody TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING®!

 Skorzystaj z ogromu możliwości, które są w Twoim zasięgu!

 

Jeżeli wierzysz, że musisz reagować na to, co się dzieje w otoczeniu, to jesteś zdany na świat zewnętrzny. Dzięki Totalnej Biologii® / Recall Healing® głęboko zrozumiesz, że to w Tobie jest początek i koniec. Zaczniesz żyć na zupełnie innym poziomie. Możesz się zrozumieć przez swoje ciało, ponieważ to w nim jesteś zawsze prawdziwy.

 

Totalna Biologia® może wyjaśnić zarówno powód nawracającego bólu głowy, kolana jak i zapalenia oskrzeli. Potrafi odkryć przyczynę alergii, choroby tarczycy, nadwagi czy bezpłodności. Potrafi też odpowiedzieć na pytanie dlaczego złamaliśmy lewą (a nie prawą) nogę czy budujemy relacje, w których nie czujemy się dobrze. Każde miejsce w ciele związane jest z określonymi doświadczeniami, emocjami, uczuciami.

 

Totalna Biologia® szczegółowo pokazuje powiązania psychosomatyczne. Na każdy narząd, na każdą tkankę, komórkę i miejsce w ciele możemy spojrzeć w precyzyjny sposób. Kierując się tym, jaki organ czy tkanka chorują, możemy dotrzeć do przyczyny i odnaleźć to, co wydarzyło się w naszym życiu na poziomie głębokich emocji i doświadczeń.

Totalna Biologia® pozwala odkryć, które emocje stoją za chorobą, zachowaniem oraz określić czy schemat pochodzi z przeżyć naszych, czy z przeżyć i doświadczeń naszych rodziców lub dalszych przodków. Umiejscowienie problemu nigdy nie jest przypadkowe.

Totalna Biologia® jest bardzo skuteczna. Czytanie prawdy, którą pokazuje ciało pozwala w prosty i szybki sposób dotrzeć do przyczyny choroby i uwolnić skumulowany w niej potencjał energetyczny.

 

Co zyskasz dzięki Totalnej Biologii®?

  • Zyskasz umiejętność odczytywania języka choroby, by przywrócić zdrowie ciału i zniwelować jej źródło.
  • Odkryjesz nieznane oblicze chorób i schematów życiowych oraz zrozumiesz ich głębokie przesłanie.
  • Dowiesz się w jaki sposób ciało poprzez choroby wyraża nieuświadomione lęki, traumy, przekonania i blokady i jak z nimi postępować, by odzyskać zdrowie.
  • Poznasz dogłębne przyczyny chorób i dolegliwości, zarówno tych mało dokuczliwych, jak i tych, które uznawane są za nieuleczalne. Dowiesz się jak pracować z każdą z nich.
  • Nauczysz się umiejętnie identyfikować niekorzystne przekonania i transformować je w budujące.
  • Odkryjesz nowa jakość pracy z ciałem, emocjami, schematami życiowymi, by skutecznie pomagać sobie i innym.
  • Nauczysz się poszerzać swoją świadomość, aby pracować efektywniej i skuteczniej wspierać siebie i innych.
  • Zrozumiesz dlaczego efekty pracy z ciałem bywają krótkotrwałe i jak przepracować problemy, aby dolegliwości i związane z nimi problemy już nie powracały.
  • Znacząco poprawisz jakość życia swojego oraz swoich klientów.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie. Autor Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall HealingRecall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.


 

 


 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
9 lipca
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line