IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Totalna Biologia®/ Recall Healing® – od stóp do głów- dr Gilbert Renaud

dr. Gilbert Renaud – Totalna Biologia® / Recall Healing® – od stóp do głów

Szkolenie zalicza 6 godzin do Kursu Zaawansowanego Recall Healing

24 – 25 sierpnia; godz. 18.00 – 21.00 | on-line

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Pozostałe, szkolenia tematyczne z dr Gilbertem Renaud:

12 i 19 września: Totalna Biologia® / Recall Healing®– nawet ci się to nie śniło

 

19 – 20 lipca: Totalna Biologia® / Recall Healing®– jak uniknąć traumy (nagranie)

Pełne szkolenie TRAUMA pourazowa | 21 godzin – uczestnicy 4 spotkań otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia i Zaświadczenie ukończenia szkolenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Trauma cz. 1 (23.03) nagranie
Trauma cz. 2 (19-20.04) nagranie
Trauma cz. 3 (25.05 i 24.06) nagranie
Trauma cz. 4 (19-20.07) nagranie

 

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowańw którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
24 sierpnia @ 18:00
Koniec:
25 sierpnia @ 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line