IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Transformuj EMOCJE przez CIAŁO

Warsztaty praktyczne

13-14 lipca

Uzdrowisko NoGravity, Plewiska k.Poznania, ul. Grunwaldzka 519b/6 (II piętro)

https://nogravity.eu/
13 lipca: 13.00-19.00
14 lipca: 9.00 – 15.00

Szkolenie z transmisją on-line!

 

Zapraszamy Cię na warsztaty praktyczne z dr Ałłą Kutsenko. Osteopatą, doktorem neurologii i Facylitatorem Recall Healing / Totalnej Biologii. Rozpoznaj sygnały jakie wysyła do Ciebie Twoje ciało i ciało Twojego klienta! 

Dr Ałła Kutsenko pokaże Ci jak łączyć wiedzę Totalnej Biologii z praktycznymi narzędziami pracy z ciałem. Podczas warsztatów nauczysz się obserwować i słuchać swoje ciało.

Będziemy uczyć się transformować nasze emocje przez Ciało. Zmniejszać obciążenie psychczne prostymi technikami manualnymi.

Połączenie Totalnej Biologii z osteopatią i kinezjologią pozwoli Ci w prosty sposób zdiagnozować konflikty, które są przyczyną dolegliwości fizycznych, a  przez bezpośredni, manualny wpływ na Twoje mięśnie – możesz złagodzić patologiczne objawy i usunąć ból.

Aby nauczyć się tego pięknego sposobu pracy z ciałem, poza teorią i praktyką ważne są również wrażliwość dłoni i równowaga ciała, których również będziemy się uczyć na warsztacie z dr Ałłą Kutsenko!

Jeżeli chcesz być swoim najlepszym terapeutą, pomagać sobie i swoim najbliższym, a także poszerzyć horyzonty, to te warsztaty zdecydowanie są dla Ciebie!

 

Twoja kondycja psychiczna i fizyczna oraz zasób Twojej energii są bazą Twojego uzdrowienia na poziomie fizycznym, energetycznym, psychologicznym, emocjonalnym i duchowym.

PRZEZ DOTYK DO ZDROWIA!

 

dr AŁŁA KUTSENKO

Terapeutka, wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Dr Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Dr Ałła Kutsenko często mówi: „Neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Wywiad z dr Ałłą Kutsenko w Pytaniu na Śniadanie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44996577/jest-neurologiem-ale-postanowila-zglebiac-inne-metody-leczenia

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

 

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
13 lipca @ 13:00
Koniec:
14 lipca @ 15:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Uzdrowisko NoGravity + on-line
ul. Grunwaldzka 519 b /6
Plewiska, 62-064 Poland