IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Uzdrawiający Styl Życia

Praktyczny 2-dniowy warsztat
 
Prowadzi: Marite Prudnikowa
Miejsce: No Gravity SPA, ul. Grunwaldzka 519b/6, Poznań-Plewiska
Godziny:
Sobota: 11:00 – 19:00
Niedziela: 10:00-15:00
 

Czym jest Uzdrawiający Styl Życia? To program, który daje bezcenny efekt uboczny – powrót do zdrowia praktycznie z każdego stanu!

Niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy braku pasji do aktywności fizycznej, możesz nauczyć się wykonywać trening, który nie zajmie Ci dłużej niż zjedzenie posiłku – a korzyści z niego będą nieograniczone!

Uzdrawiający Styl Życia to praktyczny przewodnik po szczęśliwym i radosnym życiu człowieka na Ziemi. Po pierwsze to otwarte serce. Po drugie to cztery żywioły: Ogień, Powietrze, Ziemia i Woda – główny składnik naszego organizmu. Po trzecie to ćwiczenia, które wpuszczają aż do poziomu komórkowego Impuls Zdrowia, przywracając do życia każdą komórkę.

Ćwicząc regularnie uwolnisz się od blokad energoinformacyjnych, stanowiących przyczynę smutków i nieszczęścia, szybciej będziesz regenerować siły po obciążeniach całego dnia, wzmocnisz swój organizm i otrzymasz klucz do zdrowia, piękna i długowieczności.

[otw_shortcode_button href=”http://www.biletdozdrowia.pl/pl/bilety/346″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
7 stycznia 2017
Koniec:
8 stycznia 2017
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://www.biletdozdrowia.pl/pl/bilety/346

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA