IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Valeo! Bądź Zdrów! Życie to święto! Celebruj je z Totalną Biologią / Recall Healing- dr Gilbert Renaud

BLACK WEEK – do 27 listopada szkolenia z 30% rabatem! Podczas zakupu wpisz kod: BW1122
Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

dr. Gilbert Renaud – Totalna Biologia / Recall Healing – Superwizja

Życie to Święto! Celebruj je!
20 i 21 grudnia

godz. 17.30 – 20.30 | on-line

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Valeo!
Bądź zdrów, bądź szczęśliwy, bądź bogaty z Recall Healing® Totalną Biologią®!
23 listopada – nagranie

Szkolenia zaliczają  odpowiednio: 3 i 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowańw którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.

 


Podziel się tym wydarzeniem

2048315
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
20 grudnia @ 17:30
Koniec:
21 grudnia @ 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line