IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Valeo! Bądź Zdrów! Życie to święto! Celebruj je z Totalną Biologią / Recall Healing- dr Gilbert Renaud

UWAGA! 21 grudnia jest przesilenie zimowe! To będą niezwykłe zajęcia pełne energii, medytacji, wprowadzające nas w nowy wymiar energetyczny! Będzie też koncert gongów z okazji przesilenia! Zamykamy stare, otwieramy się na NOWE!

 

dr. Gilbert Renaud – Totalna Biologia / Recall Healing – Superwizja

Życie to Święto! Celebruj je!
20 i 21 grudnia

godz. 17.30 – 20.30 | on-line

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Valeo!
Bądź zdrów, bądź szczęśliwy, bądź bogaty z Recall Healing® Totalną Biologią®!
23 listopada – nagranie

Szkolenia zaliczają  odpowiednio: 3 i 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing

 

Życie jest cudem, który powinniśmy celebrować codziennie, nie tylko od święta. Odzyskaj prawdziwą wolność i radość życia na 2023 rok!

Wg Totalnej Biologii®/ Recall Healing® tym, co najczęściej nie pozwala nam w pełni cieszyć się życiem są doświadczenia zapisane w naszej pamięci komórkowej. Nieprzepracowana trauma, osobista lub rodowa utrzymują nas w programach, schematach myślowych i emocjach, które blokują nasz dostęp do naturalnej, spontanicznej “dziecięcej” radości i codziennego zachwytu nad życiem, tak potrzebnych, aby być zdrowym i szczęśliwym. 

Na warsztatach z Gilbertem Renaud dowiesz się, co naprawdę oddziela Cię od szczęścia i radości oraz przysłania Ci światło i miłość, którym naprawdę jesteś.

  • Dowiesz się jak przeżywać każdy dzień z radością, lekkością i obfitością.
  • Poznasz narzędzia i techniki, dzięki którym nauczysz się czerpać radość z życia i zmienić swoje nastawienie do otaczającej rzeczywistości (niezależnie od tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym).
  • Otulimy miłością i uwagą wszystkie zapomniane, zablokowane, zamrożone części naszego ja, bo tylko wówczas możemy cieszyć się życiem w pełni.

Uznając i uzdrawiając przeszłość, tworzymy nie tylko nowe radosne tu i teraz, ale też nową przyszłość!

 

Pozwól aby czas był Twoim sprzymierzeńcem! Wykorzystaj wibracje przesilenia zimowego!

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowańw którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
20 grudnia 2022 @ 17:30
Koniec:
21 grudnia 2022 @ 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line