IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Warsztaty PanEuRytmii

„Kosmiczna Harmonia i Rytm”

29-30 czerwca 2019, Poznań

Prowadzi|: Ardella Nathanael

Katarzyna Klebba – skrzypce

Miejsce: Browarna Przystań, ul. Browarna 37, 61-063 Poznań / Antoninek

Godzina: 10:00-18:00

PanEuRytmia (Kosmiczna Harmonia i Rytm) jest wyjątkowym Tańcem, który łączy nas z naszym esencjalnym „Ja”, z Naturą oraz ze Wszechświatem.

Muzyka ta rozpoznawana jest przez ludzi, którzy opuścili swoje ciało podczas „doświadczeń przyśmiertnych” i pomaga nam wszystkim ponownie nawiązać kontakt z naszym celem Życia oraz z fundamentalnym znaczeniem naszych doświadczeń życiowych.

Wielu ludzi doświadczyło ozdrowień, fizycznych, psychicznych i emocjonalnych, za sprawą wsłuchiwania się w tę muzykę.

Lekarze i naukowcy badali dzieci podczas letniego obozu w Bułgarii, gdzie uczyły się one PanEuRytmii i doszli do wniosków, że wszystkie z nich wykazały znaczącą poprawę, jeśli chodzi o –

  1. Zdrowie fizyczne
  2. Zdolności uczenia się w szkole
  3. Kontakty z innymi
  4. Kreatywność

Przez ostatnie czterdzieści jeden lat nauczałam PanEuRytmii w Polsce, Anglii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, a także w ośmiu różnych krajach Ameryki Południowej i ludzie wszędzie dawali świadectwa podobnych zmian na lepsze w ich życiach. W Brazylii, pewni psychoterapeuci używają PanEuRytmii na swoich pacjentach z obiecującymi rezultatami. W Kolumbii odbywają się obecnie pionierskie starania dzięki którym z PanEuRytmią zapoznają się małe dzieci.

Kiedy ostatni raz byłam w Polsce, zostałam zaproszona do odwiedzin szpitala przez jego Dyrektora, ponieważ na oddziale, na którym jeden z moich uczniów nauczał dzieci PanEuRytmii, przychodziły one do zdrowia szybciej i w większym stopniu niż dzieci na innych oddziałach. Bywałam także zapraszana do odwiedzin różnych ośrodków terapeutycznych, w których inni moi uczniowie regularnie praktykowali PanEuRytmię z ich pacjentami wykazującymi ogromny entuzjazm.

PanEuRytmia jest dogłębną praktyką dla ciała, umysłu i ducha, dla ludzi w każdym wieku i na każdej ścieżce życiowej. Może ona być praktykowana wszędzie, ale najlepiej jest robić to na zewnątrz wśród Natury wczesnym rankiem. Nie jest związana z religią, chociaż ateiści i ludzie wszelkich wyznań zauważają, że dostraja się do ich filozofii życiowej, jakakolwiek by ona nie była, i pomaga im przeżyć życie z większym sensem.

Będziemy praktykować PanEuRytmię w piątek rano, 28 czerwca, po wprowadzającym wykładzie poprzedniego wieczora, możliwa też będzie bardziej gruntowna nauka podczas weekendowych warsztatów.

Z niecierpliwością i wielką radością czekam na czas, w którym będę mogła podzielić się z wami tą unikalną i najcenniejszą praktyką.

 
Katarzyna Klebba – skrzypaczka, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, współpracuje z teatrami z różnych stron świata:, m.in. Teatrem Cinema w Poznaniu, Footsbarn Travelling Theater z Francji, Ton und Kirschen z Niemiec, Abinaya Theatre z Indii. Współtworzy Trio Targanescu. Od zawsze czuła pragnienie wyjścia ze swoją grą na skrzypcach i terapeutycznym jej przesłaniem do indywidualnych pojedynczych ludzi, dlatego oprócz koncertowania zajmuje się również Art Therapy. Od 15 lat tworzy muzyczne spektakle teatralne. Jej widowiska przeznaczone są dla wszystkich gotowych sięgnąć po swoją moc i pragnących bardziej cieszyć się życiem.
 
 
[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/481″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
29 czerwca 2019
Koniec:
30 czerwca 2019
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA

Organizator