IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Otwarcie Serca – warsztaty szamańskie

Otwarcie Serca – warsztaty szamańskie – Déborah Waknine

6-8 września

Hotel Edison, Baranowo k.Poznania

Początek zajęć: 06.09 godz. 10.00

Zakończenie: 08.09 godz. 16.30

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wspaniałej 3-dniowej podróży duchowo-szamańskiej!


Zanurzenie się w sobie – wewnętrznej przestrzeni swojego serca – jest prawdziwym procesem transformacji. Wspierać Cię w nim będzie wyjątkowa szamanka – Déborah Waknine – łącząca duchowość z jej ziemskim aspektem przez Totalną Biologię. Poprowadzi Cię ona w integracji i doświadczaniu zmiany wibracyjnego stanu świadomości nowego świata.

To samoprzebudzenie osiąga się poprzez liczne inicjacje wyzwolenia kwantowego i energetycznego. Celem jest uwolnienie się od wewnętrznych blokad, które uniemożliwiają pełne otwarcie drzwi do Twojej autentycznej istoty – drzwi do Twojego Serca.

Doświadczysz wieloetapowego, introspektywnego procesu terapeutycznego, prowadzącego do eksploracji różnych przestrzeni wewnętrznych, w tym tych, które najtrudniej spotkać w pojedynkę. To właśnie te przestrzenie, choć głęboko zakopane w naszej podświadomości, powodują najgłębsze przemiany.

W ciągu tych 3 dni pozwolimy, aby magia chwili i przestrzeni odsłoniła wszystkie jej subtelne przesłania, otwierając nas na nową rzeczywistość.

Świętą przestrzeń odosobnienia otworzymy ceremonią szamańską: inicjacyjnym doświadczeniem połączenia z niewidzialnym wymiarem i naszymi duchowymi przewodnikami. Będziemy pracować z częstotliwością energetyczną rośliny leczniczej – Ayahuasca.
To szamańskie odosobnienie opiera się na praktycznych ćwiczeniach i jest głęboko transformujące. Pozwolimy, aby magia chwili i przestrzeni odsłoniła wszystkie jej subtelne przesłania, otwierając nas na nową rzeczywistość.
Nie mogę się doczekać, tej pięknej podróży! 🩷

 

Informacje organizacyjne:

Proszę zabrać z sobą karimatę i wygodne ubranie! Elementem zajęć będzie ognisko – zaopatrz się w odpowiednie okrycie 🙂

W związku z ceremonią szamańską na początku zajęć prosimy o „lekką” kolację i śniadanie. Praktyki szamańskie nie są wskazane z „pełnym brzuchem” 🙂

Ośrodek ma bezpośrednie dojście do Jeziora Kierskiego – jeśli będzie ładna pogoda będzie możliwość korzystania z uroków kąpieli, jeśli będzie ciut chłodniej możesz korzystać z uroków spacerów po przepięknym lesie kierskim.

Uczestnicy otrzymują:

Certyfikat ukończenia szkolenia.

W cenę szkolenia wliczone są:

Zajęcia
Przerwy kawowe
Ognisko/Grill

Miejsce:
Hotel Edison, Baranowo k.Poznania

https://www.hoteledison.com.pl

Noclegi zamawiacie bezpośrednio w hotelu.

Ceny pokoi na hasło: IWW

Cena pokoju 1 osobowego ze śniadaniem / doba: 289 zł

Cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem / doba: 389 zł

Parking: 20 zł/doba

Lunch: 89 zł

Dojazd samochodem:

15 min z Lotniska Ławica w Poznaniu

30 min z Centrum Poznania

 

Deborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.

 

Mamy kilka miejsc na sesje indywidualne z  Déborah Waknine w terminie 9-10 września – sesje odbywają się w Uzdrowisku NoGravity w Plewiskach k.Poznania. Zapisy: kursy@iww.pl

 

*Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety i bilety czasowe.


Podziel się tym wydarzeniem

3893804
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
6 września @ 10:00
Koniec:
8 września @ 16:30
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Hotel Edison, Baranowo k.Poznania
ul. Wypoczynkowa 60
Baranowo, Wielkopolskie 62-081 Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia