IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Wielkie oczy depresji – dr Michelle LaMasa-Schrader-Dawson


Webinar z dr. Michelle LaMasa-Schrader
tłumaczenie na j.polski
Obecność obowiązkowa! Uczestnicy nie otrzymują nagrania video
Depresja jest chorobą ciała i ducha, która może dotknąć każdego. Bez względu na płeć, wiek czy status społeczny. To potoczna nazwa zaburzeń depresyjnych, objawiających się przewlekłymi zaburzeniami nastroju, długotrwałym złym samopoczuciem, zniechęceniem, brakiem energii życiowej, przygnębieniem, smutkiem, apatią, a w ciężkich stanach pojawieniem się nawet myśli samobójczych. Możemy ją podejrzewać, jeśli taki stan trwa ponad dwa tygodnie i ma znaczący wpływ na codzienne życie (trudności ze snem, zaburzenia apetytu i popędu seksualnego, utrata sprawności intelektualnej, chęć izolacji).
Z danych Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że depresja stanowi obecnie czwarty najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie. Choroba ta dotyka aż 10 procent całej populacji. Dwa razy częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. W okresie pandemii liczby te znacznie wzrosły.
Depresja nie jest chwilowym obniżeniem nastroju, ale poważnym zaburzeniem psychicznym. Co znaczy, że mówienie do chorego, by wziął się w garść, nie pomoże mu. Sama wola nie pozwala się z tego wydostać.
Jak zdiagnozować depresję i sobie z nią poradzić? Jak może pomóc Ci w tym Recall Healing / Totalna Biologia?
O tym już 12 kwietnia na spotkaniu z dr Michelle LaMasa-Schrader-Dawson.
Zapraszamy!
Po wykładzie będzie czas na Wasze pytania i odpowiedzi!
Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do Ciebie lub rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.
 
dr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas; dyrektorka Recall Healing USA i zastępca dyrektora Recall Healing International Institute. Ukończyła kilka projektów badawczych w Recall Healing, w tym badania doktorskie. Jest członkiem naukowej rady doradczej Recall Healing International. Michelle współpracuje z osobami, ucząc je o możliwym źródle choroby i uczy umiejętności, dzięki którym jednostki mogą uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu samoopieki i transformacji.
Ukończyła studia magisterskie z psychologii i religioznawstwa oraz doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.
Najbliższe wydarzenia / kursy IWW: BiletdoZdrowia.pl

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
12 kwietnia 2021
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/michelledepresja