IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Wybierz obfitość – Déborah Waknine – webinar bezpłatny

Instytut Wiedzy Waleologicznej, Alpha Gravity i Wena Studio Twórczej Ekspresji zapraszają na webinar z Déborah Waknine

Wybierz Obfitość
4 listopada 2021 | godz. 19.00 – 20.00

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium. 


Energetyczna praca dzięki której odkryjesz i doświadczysz częstotliwość obfitości.

Energia pieniądza to potężna energia, która zaprosi nas do wykonania wytężonej pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Zostaliśmy nieświadomie zaprogramowani do odzyskania minimum energii właściwego dla naszych uwarunkowań rodzinnych, ale dobra wiadomość jest taka, że jeśli podejmiesz decyzję o jego przekształceniu, będziesz mógł przekroczyć to minimum energii szybciej niż możesz to sobie wyobrazić.

Proces zapoczątkowany na webinarium będzie okazją do definitywnego urzeczywistnienia i zamanifestowania naszej prawdziwej mocy.
Prowadzi do wibracji swoim czystym potencjałem, aby potrafić dostroić się do wyższej częstotliwości, do której wszyscy przechodzimy.

Wszechświat jest nieograniczonym źródłem obfitości, jeśli tylko ktoś jest gotowy na jej otrzymanie.

Pieniądze to boska energia, którą należy celebrować, wprowadzać w ruch, tak aby z niej czerpać nie tylko samemu ale również by z niej czerpali wszyscy wokół nas.
Podczas webinarium odprężysz się w energii pieniądza. Będzie to początkiem do wprowadzenia nowej postawy, tak by stać się naczyniem na obfitość,

 

Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do spotkania się z Wami podczas tego warsztatu, po to, byście poczuli i doświadczyli tej cudownej częstotliwości!
Déborah Waknine


OPINIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW z Déborah Waknine

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja – przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata
Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. 🙂
Patrycja
Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała 👍🏻
Kasia
Bardzo inspirujący warsztat! 😊
Kamila


Deborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.
Jeśli nie widzisz opisu pól do wypełnienia, przejdź na stronę Evenea – kliknij

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
4 listopada 2021
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/wybierzobfitosc