IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Wzorce narodzin

 

10 września 2017,Warszawa

 
Prowadzi: Agnieszka Ziembińska
Miejsce: ul. Białostocka 4, Warszawa
Godziny: 10:00-18:00
 
Niewiele z nas wie, że od momentu poczęcia do ukończenia pierwszego roku życia kreuje się nasza podświadomość. Przejmujemy mechanizmy od naszych rodziców, a akt porodu, choć go nie pamiętamy, powoduje powstanie wzorców, także tych negatywnych, które kontrolują naszą rzeczywistość. Uświadomienie sobie negatywnych mechanizmów spowoduje uwolnienie się od nich.
 
Podczas treningu wytworzymy środowisko przypominające łono matki, co spowoduje uwolnienie się pamięci komórkowej. To odtworzy akt porodu, dzięki czemu uświadomimy sobie, co się z nami działo i jakie wzorce powstały w naszej podświadomości. Agnieszka Ziembińska będzie towarzyszyć i pomagać nam podczas całej sesji, dzięki czemu będziemy mogli świadomie i bez strachu uwolnić się od podświadomych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia, aż do chwili obecnej.
[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/333″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
10 września 2017
Godzina:
10:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/333

Miejsce wydarzenia

Organizator