IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Życie Nowej Ziemi – konferencja IWW 2022 

Życie Nowej Ziemi – konferencja IWW 2022

 

Misją Instytutu Wiedzy Waleologicznej jest organizacja szkoleń, które naprawdę zmieniają życie i pokazują jak wielki potencjał uzdrawiania ma każdy z nas. Oferujemy różne ścieżki rozwoju, uwalniania emocji i odkrywania potencjału: Totalną Biologię®/Recall Healing®, Homeopatię, Dekodowanie Bioenergetyczne, Nową Germańską Medycynę, metodę GEST, Sundao:ISM i wiele innych, które zawsze prowadzą do dobrostanu i transformujących odkryć.

Z okazji 26 urodzin Instytutu zapraszamy na bezpłatną konferencję i cykl niezwykłych webinarów! 

To świetna okazja, aby poznać wykładowców i terapeutów z całego świata oraz ich niesamowite metody!

W programie: Totalna Biologia, Dekodowanie Bioenergetyczne, Homeopatia i Tarot jako narzędzia Totalnej Biologii, medytacja, wystąpienia i muzyka na żywo!

Zarezerwuj sobie niedzielę 19 czerwca i dołącz do nas!

 

Harmonogram:

 

Totalna Biologia, Nowa Germańska Medycyna, Biologika – Dekodowanie Biologiczne
„Oczyść emocje i przeszłość”.

„O psychosomatyce w ludzkim języku. Jak rozumieć Hamera i nauczyć się stosować tę wiedzę w życiu osobistym i działaniach zawodowych?”  

 

 

22 Iskry Życia – Dekodujemy stare, otwieramy się na nowe!

„Błogosławieństwo 22 iskier życia oraz medytacja przy muzyce” – 22 Iskry Życia – medytacja z muzyką. 22 ISKRY ŻYCIA to metoda i gra terapeutyczna, dzięki której pokonasz i rozkodujesz programy psychogenealogiczne, dysfunkcje i choroby, które blokują Twój dostęp do radości, zdrowia i obfitości. Dekodowanie Pamięci Emocjonalnej, Wgląd w Pole Morfogenetyczne.

 

 

Homeopatia, Tarot, I-Ching – Dekodowanie Bioenergetyczne chorób i zachowań, Totalna Biologia, Energetyka Chińska, GEST, Praktyczne Narzędzia Totalnej Biologii

„Bioenergetyczne podejście do choroby, I-Ching emocjonalny, dekodowanie konfliktów biologicznych poprzez homeopatię i tarot energetyczny”

 

Nowa rzeczywistość. Czy wszystko można powiedzieć?

 

  • 20:15 – 21:30 Mistrz Yu Jae-Sheen

Koncert i medytacja „Życie Nowej Ziemi” 

Żyjemy w czasach pełnych możliwości i obfitości. „Na naszych oczach” dokonuje się przełomowa transformacja wszechświata, która przynosi głębokie zmiany na wszystkich poziomach. Powstaje Nowe Życie Ziemi. Aby ich doświadczyć i wystarczy się otworzyć!

 

Dołącz do nas! Zarejestruj się na bezpłatną konferencję!


Informacje organizacyjne:

Dzień przed konferencją na podany podczas rejestracji adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Rozwijaj się z nami!

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję!

Nagrania będą dostępne dla uczestników, którzy będą z nami na żywo!Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
19 czerwca 2022
Godzina:
13:00 - 21:30

Miejsce wydarzenia

Online