FORUM SIŁA ŻYCIA!

świadomość – energia – witalność

FORUM SIŁA ŻYCIA doskonale wpisuje się w światowe trendy rozwoju nauk bazujących na bogactwie natury. Świadome wykorzystanie energii i witalności zaowocowało nowym stylem życia. Czas wykorzystać siłę Twojego umysłu i przekuć ją w SIŁĘ ŻYCIA!

27 maja 2017 r.

Poznań, ul. Gen. Kutrzeby 10, 3 piętro Aula R340

Wstęp bezpłatny, obowiązuje rejestracjaSiła Życia i szybka redukcja stresu jest w Twoim zasięgu! Wykorzystaj ją!

Wybitni, światowej klasy specjaliści z dziedziny medycyny naturalnej, psychologii i biologii z Polski, Kanady i Rosji: dr Gilbert Renaud, dr Piotr Pałagin, dr Zdzisław Sybilski, dr Piotr Kardasz. Gościni specjalna dr Barbara Labuda

odpowiedzą m.in. na pytania:

 • Jak poznać siłę swojego umysłu?
 • Co nas motywuje do życia?
 • Dlaczego rzeczy nie dzieją się tak jak powinny?
 • Jak przywrócić równowagę emocjonalną?
 • Jak tworzyć w sobie naturalne bariery ochronne i zwiększyć odporność organizmu na stres?
 • Jak żyć by cieszyć się długowiecznością?
 • Jak świadomie ustrzec się choroby?
 • Jak w krótkim czasie zregenerować organizm, wyciszyć umysł, ukoić nerwy, przywrócić siły witalne?

 Siła Świadomości oparta o nowatorską metodologię Recall Healing® wsparta medycyną naturalną i najnowszymi osiągnięciami nauki.

Każdy z nas boryka się z troskami życia codziennego, jednak niewielu potrafi sobie efektywnie radzić z przeciwnościami losu i problemami współczesnego świata. W trakcie forum spróbujemy odpowiedzieć na pytania, które nurtują każdego z nas.

Zapraszamy do udziału w forum każdego kto chce:

 • szybko i efektywnie uwolnić się od stresu i napięcia,
 • wykorzystać w 100% potencjał swojego ciała i umysłu,
 • odkryć wewnętrzne rezerwy swojego organizmu,
 • podarować swoim dzieciom zdrowie i wiarę w siebie,
 • zrozumieć swoje ciało i jego sygnały,
 • zobaczyć związek między miłością, strachem, nienawiścią, szczęściem a stanem fizycznym organizmu.

 ZAREJESTRUJ SIĘ

Program Forum:

[pobierz pdf]

9.30 – 10.00  Rejestracja

 

irena galinska

10.00 – 10.15    

Otwarcie konferencji Irena Galińska, Dyrektor Instytutu Wiedzy Waleologicznej

 

Irena Galińska: założycielka Instytutu Wiedzy Waleologicznej oraz Wydawnictwa Wena. Od 21. lat organizuje warsztaty, seminaria, programy edukacyjne, zaprasza do współpracy niezwykłych mistrzów, naukowców i terapeutów z całego świata. Instytut Wiedzy Waleologicznej jednoczy ludzi i kultury różnych krajów i kontynentów.
Psycholog kliniczny, Mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka, wegetarianka. Nagrała m.in. z Piotrem Rodowiczem płytę „New Genesis”.

 

Gilbert Renaud

10.15 – 12.00         

Dr Gilbert Renaud  – Siła świadomości. Recall Healing® – praktyczna metoda działania

W trakcie wykładu zostaną przedstawione podstawowe zagadnienia związane z metodą Recall Healing®, która zawiera wiedzę z zakresu Totalnej Biologii, biologicznego przeprogramowania, Germańskiej Nowej Medycyny.  U jej podstaw leży psychosomatyka i naukowe dowody na związek psychiki z ciałem.
Uczestnicy wykładu dowiedzą się jak duże znaczenie ma odkrycie powodów emocjonalnej traumy, w wyniku której  pojawiła się choroba. Prawdziwe uzdrowienie może mieć miejsce tylko wówczas, kiedy zostanie odkryta przyczyna zachorowania.

Przyjdź i dowiedz się w jaki sposób żyć pełnią życia oraz unikać dolegliwości poprzez eliminowanie konfliktów wewnętrznych!

Dr Gilbert Renaud:  kanadyjski terapeuta i doradca życiowy. Twórca metody Recall Healing® – uzdrowienie poprzez świadomość. Doktor biologii i specjalista w dziedzinie naturopatii oraz masażu terapeutycznego. Autor szkoleń dla lekarzy i terapeutów oraz wszystkich zainteresowanych świadomym życiem i prawami Totalnej Biologii. Dr Gilbert Renaud jest jedynym wykładowcą metody Recall Healing® i Totalnej Biologii uprawnionym do prowadzenie kursów w Polsce. Autor Leksykonu „Recall Healing, Totalna Biologia – Uzdrowienie przez świadomość. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań”

 

12.00-12.45

Dr Piotr PałaginPigułka życia. Homeopatia jako narzędzie Recall Healing.

Dopóki siła życia jest wystarczająca, zewnętrzne przemiany nie mają wpływu na zdrowie. Uczestnicy tej części konferencji uzyskają podstawową informację o Homeopatii oraz tym, jaki ma ona związek z psychosomatyką i Recall Healing®. Każdy uczestnik wykładu dowie się jak żyć pełną piersią i mieć energię do życia!

Dr Piotr Pałagin: lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog, seksuolog, doradca biznesu, coach, trener sukcesu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej, a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii. Autor książek m.in. „Być mężczyzną – zabronione”; „Gdzie mieszka seks”.

 

12.45-13.15   Przerwa kawowa

 

13.15-13.45

Dr Piotr KardaszNa naturalnym dopingu. Dlaczego w dzisiejszych czasach nasze organizmy potrzebują wsparcia?

Naturalne suplementy to uzupełnienie diety czy coś więcej? Interesujący wykład dla wszystkich tych, którzy pragną, cieszyć się aktywnym życiem, utrzymać jak najdłużej dobrą kondycję mięśni i stawów, opóźniać procesy starzenia i zachować jak najdłużej sprawność umysłową i ruchową. Bakłażan, burak, owoce grejpfruta, mango i wiele innych….. Zapraszamy Państwa w świat naturalnego dopingu, esencji życia, zdrowia i spokoju – czyli wiedzy o tym jak wzmocnić swoją siłę życia korzystając z bogactwa natury. 

Dr Piotr Kardasz: biolog, pedagog i dziennikarz. Autor pracy naukowej, wielu publikacji oraz filmów na temat fitoremediacji. Laureat nagrody „Eureka 2003”. Współtwórca oraz Szef Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Sam twierdzi, że jego życiową pasją jest szerzenie wiedzy dotyczącej zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia, a co za tym idzie pobudzanie chęci do dokonywania świadomych wyborów, które w przyszłości zaowocują poprawą stylu życia każdego z jego słuchaczy. Przewodniczący Rady Programowej DuoLife

Dlaczego warto się suplementować. Wywiad z dr. Piotrem Kardaszem

 

13.45-14.15

Dr Zdzisław Sybilski Wznieś się ponad przeciętność. Floating.

To naturalne, że w zgiełku codziennych wydarzeń zatracamy równowagę życiową, tracimy energię i wewnętrzny spokój. Aby je odzyskać, szukamy metod, które w szybki sposób pozwolą nam zregenerować organizm, wyciszyć umysł, ukoić nerwy, przywrócić siły witalne… Czas na floating!

Czyli o tym, jak  zawodowi sportowcy, studenci po sesji, kobiety w ciąży, cierpiący na nerwicę, zmagający się z bólami kręgosłupa, osoby w trakcie rehabilitacji , pracownicy pracujący w stresie w fascynujący sposób odzyskują siłę życia!

Dr Zdzisław Sybilski: Adiunkt Katedry Psychologii Klinicznej, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Specjalizuje się w psychologii emocji, sportu, seksuologii, psychoterapii behawioralno kognitywnej. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Hipnoterapeutów Medycznych, przedstawicielem Stowarzyszenia Terapii Deprywacyjnej na Europę Środkową. Jest kierownikiem zespołu autorskiego projektującego i produkującego aparaturę psychofizjologiczną. Właściciel pracowni walki ze stresem i laboratorium psychologii sportu. Współpracujący nie tylko ze sportowcami ale osobami borykającymi się z pracą w trudnych warunkach permanentnego stresu.  G. Wyborcza:  „… Bez niego Paweł Wojciechowski nie skoczyłby 5,70 w Zurychu…”

 

barbara labuda

14.15-14.45

Dr Barbara LabudaSiła Życia

Jak można rozumieć słowo „siła”? Z jednej strony, jako energię ukierunkowaną na osiągnięcie jakiegoś celu, popychającą ku poszukiwaniu i realizacji Sensu – tego , co uszlachetnia, podnosi i rozwija ducha, uskrzydla. Z drugiej strony, można „siłę” pojmować jako przymus – wymuszanie działań, zachowań , nakazy, wojny. Niektórych rzeczy nie osiągniemy tak wyrażaną siłą , bo jest to sprzeczne z wyższym celem do, którego dążymy, jako ludzkość – ideałami. Dopóki ludzie mają ideały, dopóty widzą sens życia. Brak lub odrzucanie wyższych idei rodzi pustkę duchową. Gaśnie radość życia, wola zmian, rozwoju, zmierzania ku czemuś pięknemu, wzniosłemu. Natomiast „siła” w sensie pozytywnym zawsze objawi się w formie wyższej wartości, która przyświeca horyzontowi człowieczych dążeń.

Dr Barbara Labuda: filolożka romańska, doktor nauk humanistycznych. Niegdyś polityczka, posłanka na Sejm, Ministra w Kancelarii Prezydenta RP, Ambasadorka RP w Luksemburgu, działaczka Solidarności. Od zawsze zaangażowana na różnych polach w pomoc innym. Odznaczona przez prezydenta Francji Orderem Legii Honorowej za wkład w obronę praw człowieka oraz działalność w dziedzinie kultury i polityki społecznej. Współtwórczyni Kongresu Kobiet. Wegetarianka. Autorka książki „Poszukiwania”.

 

14.45-15.15

Dyskusja i podsumowanie Forum

 

15.15

ZakończenieIrena Galińska-Musioł

 

Organizator: Instytut Wiedzy Waleologicznej

Partnerzy: Fundacja Na Rzecz Świadomego Życia, NO GRAVITY, Wydawnictwo WENA, Femka