Na pewno nie raz czułeś, że nie wykorzystujesz swojej mocy w 100%. Często też masz wrażenie, że gdzieś kryje się odpowiedź na tajemnicze pytania dotyczące wprowadzenia porządku i harmonii w Twoim życiu. Jakaś niewidzialna siła podpowiada Ci, że trzeba szukać drogi, która doprowadzi Cię do Twojego życiowego celu.

W tych poszukiwaniach pomoże Ci niesamowita osoba – Marite. Jej mądrość, zdolność widzenia tego co niewidzialne i umiejętność czytania starosłowiańskiego kalendarza pozwoli Ci na znalezienie odpowiedzi na dręczące Cię pytania, na wyjaśnienie niedopowiedzianych spraw rodzinnych, na ułożenie relacji z otoczeniem i rozwiązanie starych konfliktów.

Tylko jedna indywidualna sesja z Marite zmieni Twoje życie na lepsze. Znajdziesz swoją ukrytą moc, swoją największą siłę i prawdziwą naturę. Znajdziesz swoje szczęście, harmonię i życiową równowagę.

Umów się już dziś na sesję z Marite. Daj sobie szansę na prawdziwe szczęście.

Nie tylko legendy i stare zapisy, ale również wyniki badań naukowców donoszą, że w latach między 19600 r. a 17440 r. przed naszą erą istniała na ziemi cywilizacją Atlantydy. Jej mieszkańcy znali metody kontrolowania energii psychicznej, posiedli ogromną wiedzę o kosmosie i gwiazdozbiorach, a także stworzyli naukę o liczbach. Numerologia miała dla ludów Atlantydy ogromne znaczenie i wywierała wpływ na niemalże wszystkie podejmowane decyzje. Nawet urodziny dzieci były planowane według obliczeń numerologicznych. W ten sposób rodziły się dzieci ze zdolnościami potrzebnymi w danym czasie społeczeństwu. Mimo, iż cenna wiedza Atlantydów została utracona, to jednak w ostatnich latach coraz więcej naukowców nawiązuje do prastarej wiedzy o symbolach i dawnego sposobu ich rozumienia. Wiadomym jest, że człowiek już z chwilą urodzenia sam przyłącza się do kosmosu. Dowiedziono istnienia niesamowitej zgodności występującej między konstelacjami astrologicznymi, a stanem psychicznym człowieka, obejmującym także jego naturalne predyspozycje. Nawet znany psycholog, C.G. Jung praktykujący jako neurolog, często w trudnych przypadkach szukał wyjaśnienia w horoskopie pacjenta. Pomagał mu on odkryć zależności, do jakich nie można było dojść w żaden inny sposób. C.G. Jung twierdził, że zodiak jest kosmicznym obrazem sfery duszy.

Właśnie te magiczne symbole astrologiczne umiejętnie odczytuje Marite. W trakcie indywidualnych sesji interpretuje informacje zawarte w dacie urodzenia osoby. Pokazuje, jak moment urodzenia wpływa nie tylko na charakter, ale też losy człowieka. Nie jest to zwykła numerologia, wróżba, ani też tradycyjny horoskop. Marite wskazuje na ścisłe zależności między zdarzaniami z przeszłości, a przyszłości. W oparciu o odczytane symbole wskazuje na realne możliwości zmiany losu, poprawienia relacji z otoczeniem i uleczenia starych ran emocjonalnych. Obszary interpretacji symboli kalendarza starosłowiańskiego wynikających z daty urodzenia dotyczą spraw rodzinnych, ścieżki zawodowej, związków partnerskich, problemów zdrowotnych, kwestii finansowych i innych dziedzin życia.

Już samo spotkanie z Marite wywiera na człowieku wrażenie, że coś zaczyna się dziać. Kolejne jej słowa rozjaśniają umysł i pozwalają na wyłapanie setek powiązań przyczynowo–skutkowych. Nagle znajdują się odpowiedzi na wieloletnie nurtujące pytania i pomysły na rozwiązanie najtrudniejszych problemów. Marite odkrywa przed każdym jego prawdziwe talenty. Jej mądre słowa pozwalają nabrać wiary w siebie i odwagi do realizacji planów. Bardzo indywidualne podejście do każdej osoby powoduje, że spotkanie z Marite nabiera magicznego charakteru. Jej poczucie misji pomocy innym ludziom zwiększa zaufanie i wiarę, że udzielone przez nią rady stanowią receptę na prawdziwie szczęśliwe życie.

Dzięki sesji z Marite znajdziesz swój życiowy cel, do którego będziesz wytrwale dążyć, aż go osiągniesz.