IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Mistrzowska ścieżka do szczęśliwego życia. Odkryj Sudnao;ISM!

Wielu z nas szuka sposobu na szczęśliwe i spokojne życie bez trosk. Jeżeli też chcesz go odnaleźć odkryj metodę Sundao;ISM i przenieś doświadczenia z maty wprost do innych sfer Twojego życia. To właśnie wyróżnia metodę Sundao;ISM – jej praktyczny, namacalny i w pełni doświadczalny wymiar. ` 

Sundao;ISM to holistyczna metoda pracy z ciałem, oddechem, umysłem i medytacja, dzięki której w krótkim czasie możemy osiągnąć mistrzostwo życia. Czym ono właściwie jest? Dla każdego może oznaczać co innego: bardziej satysfakcjonujące relacje, zdrowie, odkrycie swojego potencjału, sukces zawodowy czy spokój wewnętrzny.

Metoda wywodzi się ze starożytności i ma prawo być zapomniana i „przedawniona”, zamiast tego, dzięki Mistrzowi Yu, który czyni ją bardziej dostępną dla każdego coraz bardziej zyskuje na popularności. Jej uniwersalne przesłanie i skuteczność pozwalają jej zdobywać coraz więcej zwolenników na całym świecie.

Aby osiągnąć mistrzostwo życia należy przede wszystkim odkryć kim tak naprawdę jesteśmy, co wymaga nawiązania prawdziwego kontaktu ze sobą, odrzucenia ograniczających przekonań i otwarcia się na możliwości wszechświata. Każdy z nas może je osiągnąć dzięki praktyce Sundao;ISM.

 

Co to jest Sundao;ISM?

 

To reinterpretacja starożytnej metody Sundao – czyli sposobu na zdrowe, szczęśliwe i spokojne życie bez trosk. Stworzyli ją koreańscy mnisi 9700 lat temu, aby zapewnić sobie dobrostan i równowagę. To zbiór technik, które obejmują nie tylko pracę z ciałem, oddechem i medytację, ale przede wszystkim wewnętrzną pracę ze sobą: rozwijanie pozytywnych cech, akceptacji, świadomości, zmiana przekonań i sposobu myślenia. 

Sundao;ISM (ISM – Inner Space Meditation, Message, Movement, Music & Art i Integral Somatic Method) to metoda stworzona i przez Mistrza Yu Jae- Sheen i SooJin Kim. Poprzez połączenie starożytnego treningu Sundao z medytacją, wizualizacją i pracą wewnętrzną. Metoda uczy jak stać się mistrzem swojego życia, zachować spokój i szczęście niezależnie od tego, co dzieje się wokół. 

Mistrz Yu Jae Sheen oraz Soo Jin Kim  całe swoje życie poświęcili rozwojowi osobistemu, odkrywaniu potencjału ludzkiego i zgłębianiu różnych technik pracy wewnętrznej. Nauczają i prowadzą warsztaty na całym świecie

Sundao;ISM ma trzy główne filary: oddech, ćwiczenia fizyczne i medytacjęOddech, przechodząc przez nasze ciało, przetwarza energetyczne wpływy środowiska, emocje, stres. To dzięki niemu możemy skontaktować się z naszym wnętrzem, w którym odnajdziemy potrzebne nam odpowiedzi. Ćwiczenia pozwalają ciału skupić się i skoncentrować, a medytacja głęboko odpręża umysł i pozwala nam połączyć się z energią Wszechświata i otworzyć się na przepływ energii.

 

Co daje praktyka Sundao;ISM?

 

Dzięki praktyce możesz uzyskać zdrowie, lepszą kondycję fizyczną i psychiczna, równowagę wewnętrzną, radość i spokój. Praktyka pozwala nie tylko poczuć się szczęśliwym, ale też usunąć głębokie przewlekłe napięcie, powstające w ciele z powodu stresu bądź traumatycznych doświadczeń oraz uwolnić się od chorób i problemów.

Posłuchaj historii uczestników warsztatów Sundao;ISM, rozwoju ich duchowej ścieżki i tego jak zmieniało się ich życie wraz z praktyką. Odnalezienie życiowej drogi, uniknięcie rozwodu, zmiana ścieżki zawodowej a nawet zmniejszenie porcji jedzenia (zaprzestanie objadania się) dzięki poczucia bycia wystarczającą/wystarczającym to tylko niektóre przykłady zmian, których doświadczyli:

 

 

Regularna praktyka zmienia nasze życie diametralnie. Wystarczy nawet 20 minut dziennie. Przede wszystkim pojawi się ogromny spokój, w którym możemy odnaleźć siebie i swoją drogę. Sundao;ISM dzięki treningowi fizycznemu i właściwej technice oddychania pozwala osiągnąć fizyczny, mentalny i duchowy rozwój, dotknąć istoty naszego życia. Osiągamy równowagę, która przynosi radości, doskonałość i dobrobytu oraz łączy nas z esencją tego, czym jesteśmy. 

 

Jak zacząć praktykować?

 

Najlepiej od stacjonarnych warsztatów z Mistrzem Yu lub certyfikowanym Facylitatorem Sundao;ISM.  Możesz też spróbować praktyki online. Praktykować może każdy, ponieważ ćwiczenia nie wymagają określonej kondycji fizycznej, nie trzeba też mieć wcześniejszego doświadczenia z medytacją czy ćwiczeniami oddechowymi. Wystarczy wygodny strój, mata i chęci.

 

Wyciszenie umysłu jest jednym z najważniejszych elementów praktyki, dla wielu osób najtrudniejszym. Spróbuj medytacji prowadzonej z Mistrzem Yu, która pomoże Ci osiągnąć stan równowagę:

 

 

Na naszym kanale YouTube znajdziesz też między innymi praktykę centrującą z Mistrzem Yu.

 

Dlaczego Sundao;ISM?

 

Sundao;ISM jest częścią Instytutu Wiedzy Waleologicznej od prawie 15 lat. Pierwsze zajęcia stacjonarne z Mistrzem Yu zorganizowaliśmy w 2008 roku! O tym jak to się zaczęło opowiada Irena Galińska – dyrektor i założycielka Instytutu Wiedzy Waleologicznej.

„Lata temu, podróżując po Europie poszukiwałam innowacyjnych Mistrzów duchowym, holistycznych terapeutów i uzdrowicieli, by zaprosić ich do mojego Instytutu. Moją misją było i jest dostarczanie ludziom wiedzy, metod i możliwości duchowego rozwoju i samouzdrawiania. 

Z wielu holistycznych metod wybrałam Sundao;ISM ponieważ jako jedyna nie uczy jedynie podstaw duchowości czy samorozwoju –  jest to kompletna droga, która prowadzi do celu. Celem jest odnalezienie szczęścia, poczucia własnej wartości, zdrowia i miłości do samych siebie i prawdziwe uznanie, że na to zasługujemy. Oznacza zdolność do przyjmowania obfitość świata i czerpanie z niego pełnymi garściami. To w pełni holistyczna praktyka, która pozwala zbliżyć się do siebie i naprawdę uświadomić sobie, że można być po prostu szczęśliwym”.

 

Dołącz do nas, jeżeli chcesz:

✅ Praktykować pod okiem samego Mistrza Yu w pięknych okolicznościach przyrody!

✅ Osiągnąć mistrzostwo transformacji w zdrowiu, relacjach, życiu rodzinnym, pracy, projektach, biznesie, życiu materialnym i duchowym.

✅ Odkryć swój prawdziwy cel, który zawsze będzie Twoją najlepszą nawigacją.

✅ Realizować swoje cele i pragnienia

✅ Odnaleźć wewnętrzną Moc, która zawsze będzie Cię wspierać

✅ Stać się świadomym Twórcą swojego życia i rzeczywistości.

 

 

Mistrz Yu o tym jak praktyka może wpływać na Twoje życie

wywiad z Mistrzem Yu

– https://www.youtube.com/watch?v=f6BEt4Hcn5M

 

11 maj 2024

Sundao ISM – Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni

On-line,
11 maj 2024

Академия Sundao ISM -Манифестация Внутреннего Пространства 2024

On-line,
11 maj 2024

Sundao ISM – Manifestation with Inner Space 2024

On-line,
19 czerwiec 2024

Akademia Sundao;ISM – Ekstaza Oświecenia

Centrum Promocji Zdrowia Taraska, Taraska 19A
Aleksandrów, 26-337 Poland
+ Google Map
19 czerwiec 2024

Академия Сандао; Живые семинары оффлайн ISM 2024

Centrum Promocji Zdrowia Taraska, Taraska 19A
Aleksandrów, 26-337 Poland
+ Google Map
19 czerwiec 2024

Sundao;ISM Academy – Ecstasy of Enlightenment

Centrum Promocji Zdrowia Taraska, Taraska 19A
Aleksandrów, 26-337 Poland
+ Google Map

Podziel się:

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Dodaj komentarz

Więcej wiedzy

Powiązane artykuły

Kości wg Totalnej Biologii

Kości są bardzo ważne – są tym, co zostaje z nas po śmierci, niemal wiecznym wspomnieniem, które po sobie zostawiamy. Zatem wszelkie zmiany lityczne (od greckiego słowa „lytikos” – „tracić”),

Przebudzenie energii seksualnej by MARIO – video

Zapis webinarium z Mario, które odbyło się 21.07.2023     Body Awakening Journey. Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO 29 lipca, godz. 10.00-18.00 | Plewiska, k.Poznania Warsztaty w j.angielskim z tłumaczeniem na j.polski

Dodaj komentarz