IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Sundao; ISM – 08.2022 Zamek von Treskov – fotogaleria

Za nami długo wyczekiwane, stacjonarne, europejskie warsztaty Sundao;ISM z Mistrzem YuJae-Sheen, SooJin Kim i Partnerami ISM w Zamku von Treskov. To, czego doświadczyliśmy podczas tych pięciu dni nie sposób opisać słowami. 

W tym pięknym miejscu nad jeziorem czas jakby przestał istnieć. Pośpiech, presja i napięcia z każdą chwilą odchodziły w zapomnienie. Po prostu, a może “aż” byliśmy tu i teraz, ciesząc się swoją obecnością. Wspaniała energia płynęła przynosząc lekkość, rozpuszczając blokady i rozmiękczając nawet najbardziej zamknięte serca (mężczyźni też płakali ze wzruszenia).

Praktykowaliśmy na trawie i na sali, przy dźwiękach muzyki i w ciszy, w parach i indywidualnie. Rano, przed południem, po południu i wieczorem. Tańczyliśmy, medytowaliśmy, śpiewaliśmy, masowaliśmy się, przytulaliśmy, poruszaliśmy energię w ciele i emocje. Dla niektórych to był pierwszy raz z Sundao;ISM, inni są z nami od dawna. Mówiliśmy w różnych językach, ale rozumieliśmy się bez słów, na zupełnie innym poziomie. Podczas ćwiczeń, trzymając się za ręce i patrząc sobie w oczy nie odczuwaliśmy różnicy pomiędzy dawaniem a braniem. Byliśmy i jesteśmy pełnią: wszyscy razem i każdy z nas z osobna.

Nasze historie, przeżycia i doświadczenia poruszały do łez. Padały wyznania „czuję, że wróciłam do domu”, „otworzyłam swoje serce”, „znowu mogę oddychać”, „czuję ogromny spokój”. Dzieliliście się nie jednak nie tylko radością ale też lękami, które w atmosferze akceptacji, wsparcia, bezwarunkowej miłości miały szansę “wypłynąć”. Mogliśmy obserwować jak prowadzeni przez Mistrza Ju i SooYin Kim uwalniacie je i odpuszczacie. Śmiech, łzy, drżące ciało, ulga… to było niesamowite!

 

Jesteśmy głęboko poruszeni i wdzięczni wszystkim, którzy byli z nami. Stworzyliśmy razem coś naprawdę pięknego! Cudownie było być tego częścią! Dziękujemy! 

Kolejne spotkanie z Mistrzem Yu i SooJin w Zamku von Treskov już 30 września!

 

Chętnie dowiemy się z czym wyjechaliście z warsztatów? Co najbardziej zapadło Wam w pamięć? Konkretna praktyka, odczucie, uśmiech SooYin i jej kojący dotyk, a może grający we frisbee Mistrz Yu Jae-Sheen? Będziemy wdzięczni, jeżeli podzielicie się z nami w komentarzu.

27 wrzesień 2023

Akademia Sundao ISM – Retreat Wewnętrzny Nauczyciel

Hotel Rezydencja Solei, ul. Wałecka 2
Poznań, Wielkopolskie 60-461 Poland
+ Google Map
27 wrzesień 2023

Sundao ISM Academy – Teacher Within

Hotel Rezydencja Solei, ul. Wałecka 2
Poznań, Wielkopolskie 60-461 Poland
+ Google Map
27 wrzesień 2023

Академия Сандао ИСМ – Ретрит УЧИТЕЛЬ ВНУТРИ СЕБЯ

Hotel Rezydencja Solei, ul. Wałecka 2
Poznań, Wielkopolskie 60-461 Poland
+ Google Map

Podziel się:

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Dodaj komentarz

Więcej wiedzy

Powiązane artykuły

Kości wg Totalnej Biologii

Kości są bardzo ważne – są tym, co zostaje z nas po śmierci, niemal wiecznym wspomnieniem, które po sobie zostawiamy. Zatem wszelkie zmiany lityczne (od greckiego słowa „lytikos” – „tracić”),

Przebudzenie energii seksualnej by MARIO – video

Zapis webinarium z Mario, które odbyło się 21.07.2023     Body Awakening Journey. Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO 29 lipca, godz. 10.00-18.00 | Plewiska, k.Poznania Warsztaty w j.angielskim z tłumaczeniem na j.polski

Dodaj komentarz