Superwizja – dr Gilbert Renaud, Recall Healing® / Totalna Biologia® – Instytut Wiedzy Waleologicznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Superwizja – dr Gilbert Renaud, Recall Healing® / Totalna Biologia®

20 września/19:00 - 28 października/21:30 CEST

 

dr. Gilbert Renaud – Superwizja dla facylitatorów i studentów Recall Healing

20 września i 28 października; godz. 19.00 – 21.30

tłumaczenie na j.polski

Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

 

Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing.

Podczas spotkania facylitatorzy będą mogli podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.

Podczas czerwcowych warsztatów z dr Gilbertem Renaud z okazji 25-lecia IWW, facylitatorzy, którzy zaprezentują najciekawsze przypadki zostaną zaproszeni do podzielenia się nimi i swoimi doświadczeniami z uczestnikami webinarium.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Szczegóły

Start:
20 września/19:00 CEST
Koniec:
28 października/21:30 CEST
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/gilbertsuperwizjawrzesien

© 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności

RegulationsPrivacy policy

RèglementationsPOLITIQUE DE CONFIDENTIALITÉ


Początek strony ↑

Instytut Wiedzy Waleologicznej