Tarot i wzór energetyczny Wszechświata – dr Gérard ATHIAS – Instytut Wiedzy Waleologicznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tarot i wzór energetyczny Wszechświata – dr Gérard ATHIAS

9 września/09:00 - 12 września/17:30 CEST

 

Wydawnictwo Wena i Instytut Wiedzy Waleologicznej zapraszają na wyjątkowe spotkanie z dr Gérardem Athiasem!

Tarot i wzór energetyczny Wszechświata. 22 matryce stworzenia.

Data: 09 – 12.09.2021

Godziny: 09.00 – 12.30 przerwa 14.00-17.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

– Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)

Praktyka ta jest fundamentalną pracą mającą za cel wyzwolenie. Otwiera ona komunikację pomiędzy naszą istotą a całym Wszechświatem.

W pierwszym momencie stworzenia, u początków świata, nie było “Nic”

To Nic ustąpiło miejsca “nieskończonej pustce”.

Przejście od nieskończoności do skończoności. “Ślad po tym akcie twórczym”, ten “pierwotny ruch tworzenia” pozostawił “podpis”: 22 “litery”, które następnie utkały pierwotną matrycę.

“Dwadzieścia dwie podstawowe litery: rytował, rzeźbił, zmieniał, ważył, przekształcał. Wraz z nimi ustanowił wszystko, co kiedykolwiek powstało i wszystko, co zostanie kiedyś stworzone.”

To wszystko jasno wskazuje nam, że 22 pierwotne ruchy zawierają wszystkie energie stworzenia i że w ich znaczeniu ukryty jest klucz do możliwości stworzonego wszechświata. 

“Dwadzieścia dwie fundamentalne litery: (On) ustanowił je jako okrąg o wyglądzie ściany z 231 drzwiami. ”

“Skóra ze światła”, “szamański bęben” złożony z 22 objawionych słów, poprzez który nawiążemy ponownie komunikację z naszym cichym centrum i naszą “objawioną wiedzą”.

22 Ruchy wyrażające wszystkie ukryte możliwości do naszego wyrażania się.

Ta inicjacyjna praca jest rodzajem żywego języka ruchu, opartego na geście, pozwalającym nam zrozumieć energetyczne i nieuświadomione blokady w naszej pierwotnej matrycy. “Gimnastyka energetyczna”, która jest powiązana z alfabetem Wszechświata.

W tej wizji Tarota mamy do zaoferowania doświadczenie, a nie jedynie wiedzę.

Każda z 22. kart ma symbolizować ruch energetyczny, zaś “cyrkulacja” będzie doświadczana jako ruchy energii, która się artykułuje, pozwalając również na oczyszczanie zastojów (zakrzepnięć) w naszej sieci energetycznej.

Harmonizacja ciała, która pozwala naszemu mózgowi na wymianę informacji dzięki współistnieniu wielu sposobów rozumowania.

Nasze “rozróżnialne ciała” wejdą w ten sposób we współbrzmienie, dzięki swojej iście architektonicznej organizacji: biodynamicznemu zrozumieniu, które wymyka się zwykłemu językowi.

Dzięki tej pracy nad wibracją i ruchem, zrozumienie biodynamiczne pomoże nam wejść do świata, w którym język już nie jest potrzebny.

Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Kurs można kupić w kapiecie z kursem:

26  – 29 sierpnia: Dr Gérard ATHIAS – Biologiczny punkt widzenia


Szczegóły

Start:
9 września/09:00 CEST
Koniec:
12 września/17:30 CEST
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/tarotga

© 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności

RegulationsPrivacy policy

RèglementationsPOLITIQUE DE CONFIDENTIALITÉ


Początek strony ↑

Instytut Wiedzy Waleologicznej