Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

TOTALNA BIOLOGIA – Praktyczne narzędzia rozwiązywania konfliktów cz. I

Wrzesień 23

23 września 2019


Rozwiązywanie konfliktów oparte na zrozumieniu ukrytych emocji. Wyjście poza stereotypy i ograniczające przekonania o swoich możliwościach.


Prowadzi: dr Ev Khazin
Godziny: Dostępne wkrótce.
Miejsce:  World Trade Center Poznań , ul. Bukowska 12, Poznań, sala 108.


Weź udział w wydarzeniu!


Warsztaty na temat zastosowania głównych pojęć Recall Healing/Totalnej Biologii, które pomogą uczestnikom obudzić w sobie siłę i pokażą, w jaki sposób nie przenosić stresu oraz konfliktów z dnia codziennego do podświadomości. Zamiast tego uczestnicy nauczą się odpowiednio kontrolować te procesy – tak, jak przystało na dojrzałego człowieka. Jaką pracę powinien wykonać każdy, kto dowiedział się, że jest sprawcą swojej choroby? Jak zahartować swój system immunologiczny tak, aby życiowe konflikty przestały być problemami nie do rozwiązania, a przekształciły się w zadania do wykonania? Podczas treningu uczestnicy otrzymają zestaw umiejętności do śledzenia swoich ograniczających przekonań psychologicznych i nauczą się zastępować je nowymi, pozytywnymi wzorcami.
W czasie szkolenia uczestnicy będą ćwiczyć na sytuacjach konfliktowych ze swojego życia i tworzyć nowe, efektywne nawyki radzenia sobie z takimi sytuacjami w przyszłości.


Uzyskaj swoj bilet!

Szczegóły

Data:
Wrzesień 23
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484

Organizator

dr Ev Khazin

Miejsce

Poznań
Poznań, Wielkopolska Polska + Google Map