TOTALNA BIOLOGIA – Praktyczne narzędzia rozwiązywania konfliktów cz. I – Instytut Wiedzy Waleologicznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TOTALNA BIOLOGIA – Praktyczne narzędzia rozwiązywania konfliktów cz. I

23 września 2019

23 września 2019


Rozwiązywanie konfliktów oparte na zrozumieniu ukrytych emocji. Wyjście poza stereotypy i ograniczające przekonania o swoich możliwościach.


Prowadzi: dr Ev Khazin

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18, piętro 3, sala konferencyjna

Godzina: 10-18


[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Weź udział w wydarzeniu![/otw_shortcode_button]


Warsztaty na temat zastosowania głównych pojęć Recall Healing/Totalnej Biologii, które pomogą uczestnikom obudzić w sobie siłę i pokażą, w jaki sposób nie przenosić stresu oraz konfliktów z dnia codziennego do podświadomości. Zamiast tego uczestnicy nauczą się odpowiednio kontrolować te procesy – tak, jak przystało na dojrzałego człowieka. Jaką pracę powinien wykonać każdy, kto dowiedział się, że jest sprawcą swojej choroby? Jak zahartować swój system immunologiczny tak, aby życiowe konflikty przestały być problemami nie do rozwiązania, a przekształciły się w zadania do wykonania? Podczas treningu uczestnicy otrzymają zestaw umiejętności do śledzenia swoich ograniczających przekonań psychologicznych i nauczą się zastępować je nowymi, pozytywnymi wzorcami.
W czasie szkolenia uczestnicy będą ćwiczyć na sytuacjach konfliktowych ze swojego życia i tworzyć nowe, efektywne nawyki radzenia sobie z takimi sytuacjami w przyszłości.


 


[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Uzyskaj swoj bilet![/otw_shortcode_button]

Szczegóły

Data:
23 września 2019
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/484

Miejsce

Poznań
Poznań, Wielkopolska Polska + Google Map

Organizator

dr Ev Khazin

© 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

Instytut Wiedzy Waleologicznej