Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat Bioenergoregulacji

17 grudnia/10:00 - 18:00 CET

 

Termin : (zostanie podany wkrótce)
Miejsce : Warszawa ul. Białostocka 4
Godziny : 10.00-18.00

 

Warsztat bioenergoregulacji

to kompleksowe szkolenie z obsługi urządzenia:

Bioenergomasażer Fohow

Szkolenie prowadzi Lilia Shchutskaya

Bioenergomasażer Fohow to urządzenie gwarantujące fizjoterapię na najwyższym poziomie bez żadnych skutków ubocznych. Zabieg wykonywany jest metodą nieinwazyjną a urządzenie odpowiada nowoczesnym standardom bezpieczeństwa.

W urządzeniu zastosowano wysokie technologie, opracowane na bazie teorii Tradycyjnej Chińskiej Medycyny w zakresie funkcjonowania kanałów energetycznych i organów wewnętrznych. Urządzenie wykazuje kompleksowy efekt fizjoterapeutyczny, zbliżony do akupunktury, masażu guasha, masażu Tui Na, czy terapii próżniowej.
Poprzez specjalne terapeutyczne oddziaływanie na kanały energetyczne, uzyskuje się efekt ich natychmiastowego oczyszczania. Sprzyja to poprawie cyrkulacji energii Qi i krwi, przywróceniu równowagi YIN i YANG organów wewnętrznych oraz podniesieniu poziomu biologicznej energii organizmu.

Aparat jest wygodny i łatwy w obsłudze. Zalecany do stosowania w gabinetach fizjoterapeutycznych, salonach masażu, gabinetach odnowy biologicznej i refleksoterapii, SPA, a także w innych formach pracy z ciałem.
Bioenergomasażer polecany jest również do domowego użytku.

 

Jak działa urządzenie?

Przy pomocy specjalnego oddziaływania fizjoterapeutycznego na kanały energetyczne i punkty biologicznie aktywne, następuje momentalne ich oczyszczanie i napełnianie znajdującą się w nich pierwotną energią Qi. Niezakłócony obieg energii Qi sprzyja poprawie krążenia krwi i zwiększa poziom bioenergii organizmu.

Według głównej zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, przyczyną powstawania chorób i dolegliwości są blokady w swobodnym przepływie energii Qi. Gdy owe blokady zostaną usunięte, organizm dąży do uzyskania pełnej harmonii i idealnego zdrowia.

 

Szczegóły

Data:
17 grudnia
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria: