Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Warsztaty PanEuRytmii

Czerwiec 29 - Czerwiec 30

“Kosmiczna Harmonia i Rytm”

29-30 czerwca 2019, Poznań

Prowadzi|: Ardella Nathanael

Miejsce: Plac Wolności 18, Poznań

Godzina: 10:00-18:00

PanEuRytmia (Kosmiczna Harmonia i Rytm) jest wyjątkowym Tańcem, który łączy nas z naszym esencjalnym „Ja”, z Naturą oraz ze Wszechświatem.

Muzyka ta rozpoznawana jest przez ludzi, którzy opuścili swoje ciało podczas „doświadczeń przyśmiertnych” i pomaga nam wszystkim ponownie nawiązać kontakt z naszym celem Życia oraz z fundamentalnym znaczeniem naszych doświadczeń życiowych.

Wielu ludzi doświadczyło ozdrowień, fizycznych, psychicznych i emocjonalnych, za sprawą wsłuchiwania się w tę muzykę.

Lekarze i naukowcy badali dzieci podczas letniego obozu w Bułgarii, gdzie uczyły się one PanEuRytmii i doszli do wniosków, że wszystkie z nich wykazały znaczącą poprawę, jeśli chodzi o –

  1. Zdrowie fizyczne
  2. Zdolności uczenia się w szkole
  3. Kontakty z innymi
  4. Kreatywność

Przez ostatnie czterdzieści jeden lat nauczałam PanEuRytmii w Polsce, Anglii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, a także w ośmiu różnych krajach Ameryki Południowej i ludzie wszędzie dawali świadectwa podobnych zmian na lepsze w ich życiach. W Brazylii, pewni psychoterapeuci używają PanEuRytmii na swoich pacjentach z obiecującymi rezultatami. W Kolumbii odbywają się obecnie pionierskie starania dzięki którym z PanEuRytmią zapoznają się małe dzieci.

Kiedy ostatni raz byłam w Polsce, zostałam zaproszona do odwiedzin szpitala przez jego Dyrektora, ponieważ na oddziale, na którym jeden z moich uczniów nauczał dzieci PanEuRytmii, przychodziły one do zdrowia szybciej i w większym stopniu niż dzieci na innych oddziałach. Bywałam także zapraszana do odwiedzin różnych ośrodków terapeutycznych, w których inni moi uczniowie regularnie praktykowali PanEuRytmię z ich pacjentami wykazującymi ogromny entuzjazm.

PanEuRytmia jest dogłębną praktyką dla ciała, umysłu i ducha, dla ludzi w każdym wieku i na każdej ścieżce życiowej. Może ona być praktykowana wszędzie, ale najlepiej jest robić to na zewnątrz wśród Natury wczesnym rankiem. Nie jest związana z religią, chociaż ateiści i ludzie wszelkich wyznań zauważają, że dostraja się do ich filozofii życiowej, jakakolwiek by ona nie była, i pomaga im przeżyć życie z większym sensem.

Będziemy praktykować PanEuRytmię w piątek rano, 28 czerwca, po wprowadzającym wykładzie poprzedniego wieczora, możliwa też będzie bardziej gruntowna nauka podczas weekendowych warsztatów.

Z niecierpliwością i wielką radością czekam na czas, w którym będę mogła podzielić się z wami tą unikalną i najcenniejszą praktyką.

Kup bilet

Szczegóły

Start:
Czerwiec 29
Koniec:
Czerwiec 30
Wydarzenie Category:

Organizator

Ardella Nathanael

Miejsce

Plac Wolności
ul. Plac Wolności 18
Poznań, Wielkopolska Polska
+ Google Map