DR ALEKSANDER PEREVALOV – Instytut Wiedzy Waleologicznej
aleksander perevalov

DR ALEKSANDER PEREVALOV

Psycholog społeczny, członek Ligi “Zdrowie Narodu”, Ligi psychologów praktykujących oraz Międzynarodowego stowarzyszenia medycyny tradycyjnej i narodowej (Ryga, Łotwa), kierownik laboratorium psychofizycznego Instytucji Cywilizacji Światowych oraz gabinetu zdrowia.

 

Specjalizacją Aleksandra jest psychologia kwantowa, technologie wspierające zdrowie, energodiagnostyka oraz tematyka ciał subtelnych człowieka.

Jednym z podstawowych kierunków działalności Aleksandra jest indywidualna energodiagnostyka Aura Video Station. Jest to łatwy i bezpieczny sposób aby

dowiedzieć się jakie mamy wewnętrzne potrzeby i możliwości. Dzięki tej metodzie Aura człowieka jest zwizualizowana, staje się widoczna jej gęstość i czystość, a więc możemy zobaczyć na ile jesteśmy silni energetycznie. Diagnoza równowagi i aktywności czakr daje możliwość zharmonizowania zestresowanych i zablokowanych centrów energetycznych ciała. Energodiagnostyka jest także efektywna przy wykrywaniu przyczyn swojego nieusatysfakcjonowania i niepowodzeń oraz przy określeniu poziomu rozwoju duchowego i potencjału energetycznego. Dotyczy ona odpowiedzi na pytania „Kim jesteśmy?”, „Dlaczego tu jesteśmy?”, „Jak żyć harmonijnie i być szczęśliwym?”.

kabina psychosomatyczna

Aleksander także przeprowadza diagnostykę tętniczą. Jest to alternatywna metoda w stosunku do skomplikowanych i bolesnych procedur diagnostycznych. Wykonuje się przy pomocy kompleksu diagnostycznego „Dynamika”, który posiada certyfikaty jakości produkcji wydane przez Unię Europejską. Kompleks ten jest przeznaczony do oceny stanu zdrowia i kontroli efektywności procedur zdrowotnych, praktyk duchowych i psychofizycznych, do codziennej kontroli przy kuracji ambulatoryjnej, przy zużywaniu suplementów diety, przy oczyszczaniu organizmu, głodówce leczniczej, manualnej refleksyjnej i hirudoterapii oraz przy przeprowadzeniu różnych programów redukcji wagi ciała. Jest to uniwersalna metoda, która nadaje się do użycia przez osoby aktywne fizycznie, jak i te, które nie posiadają wystarczająco dużo czasu na ćwiczenia fizyczne.

 

Do umiejętności Aleksandra Perevalova także można zaliczyć wykonanie masażu Gua-Sha. Ta technika masażu jest chińską starożytną metodą leczenia i jest znana w tamtym kraju. Coraz więcej miłośników uzyskuje ona i w krajach europejskich. Polepsza krążenie krwi, obieg limfy, usuwa ból, obrzęki oraz skurcze. Jest efektywna także przy chorobach kobiecych oraz problemach z jelitami. Reguluje ciśnienie tętnicze oraz częstość akcji serca, usuwa zadyszkę, polepsza sen i apetyt. Zwiększa elastyczność skóry i odmładza ją, spowalniając starzenie się.

 

Sesje indywidualne z Aleksanderm Perevalovem

w Poznaniu i Warszawie

Grafik Przyjęć

 

WYWIAD Z DR ALEKSANDREM PEREVALOVEM

 

Dowiedz się więcej na temat metod dr Aleksandra Perevalova:

 

Metaterapia

Diagnostyka tętnicza

Energodiagnostyka indywidualna Aura Video Station

 

Produkty:

Dywanik do foteli

Urządzenie zabezpieczające Anty-urok

Kapcie

Kostka

Mały Lunchbox

Nakolanniki

Okulary

Opaska na głowę

Opaska na nos

Pas

    © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej