DR AŁŁA KUTSENKO – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR AŁŁA KUTSENKO

 

Z wykształcenia jest lekarzem ze specjalizacją z neurologii. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych.

 

Ta niezwykła lekarka poświęciła ostatnie 20 lat swojego życia na ciągłe zgłębianie wiedzy, zdobywanie umiejętności i szukanie nowych metod przywracania zdrowia.

 

Dodatkowo zajmuje się terapią czaszkowo-krzyżową. To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym,  co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

 

Dr Kutsenko często mówi, że „neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

 

Terapia dr Ałły Kutsenko jest idealną metodą dla osób cierpiących na różne dolegliwości bólowe.

 

 

Terapia, którą stosuje dr Ałła Kutshenko, ma na celu rozluźnienie struktur łącznotkankowych, dzięki czemu układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu.  Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

 

 

Dr Kutshenko pomaga m.in. na:

 

 

  • skoliozę, artretyzm, bóle kręgosłupa i kończyn, stany po urazach mechanicznych,
  • choroby onkologiczne – idealne wsparcie tradycyjnych metod leczenia – terapia ma bardzo duży wpływ na znaczną poprawę jakości życia chorych. Szczególnie polecana jest podczas chemioterapii. Może zmniejszyć skutki wyniszczającego leczenia, przyspieszyć proces regeneracji organizmu
  • choroby żołądka i jelit, stany po udarach mózgu, choroba wieńcowa,
  • syndrom chronicznego zmęczenia, migrena.

 

 


Sesje indywidualne:

Miejsce: NoGravity SPA (Grunwaldzka 519B/2p.), Plewiska

Godz.: 10:00 – 18:00

Umów się na wizytę – zadzwoń!

📞 601 567 181,

📞 693 160 910,

📞 61 843 65 25

 

    © 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej