DR AŁŁA KUTSENKO – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR AŁŁA KUTSENKO

Ałła Kutsenko należy do osób, jakie spotyka się niezmiernie rzadko. Z wykształcenia jest lekarzem ze specjalizacją z neurologii. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Jej wykształcenie, wiedza i doświadczenie są jednak tylko częścią daru, który każdego dnia ofiarowuje swoim pacjentom.

Ta niezwykła lekarka poświęciła ostatnie 20 lat swojego życia na ciągłe zgłębianie wiedzy, zdobywanie umiejętności i szukanie nowych metod przywracania zdrowia. Wyspecjalizowała się w homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych.

Jednak najwyższe podium w jej praktyce zajmuje terapia kranio-sacralna, zwana również czaszkowo-krzyżową. To właśnie tą cudowną metodę Alla Kutsenko łączy z podejściem psychologicznym i duchowym, pomagając w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

 

Dr Kutsenko często mówi, że „neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

 

Ałła Kutsenko pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Kobieta Anioł

Przyzwyczailiśmy się do wizyt, które trwają zaledwie kilka minut i kończą się jedynie wypisaniem recepty. Sytuacja, w której wyszlibyśmy z gabinetu wolni od dolegliwości bólowych wydaje się więc tylko marzeniem. A jednak, marzenia się spełniają! Przekraczając próg gabinetu terapeutycznego Kutshenko, otrzymujemy pomoc na najwyższym poziomie. Otacza ona klienta wyjątkową opieką. Jest niczym troskliwa mama, której ciepło i troska daje poczucie zaufania i spokoju.

Wizyta u dr Kutshenko to czas, w którym dzieją się prawdziwe cuda. Ciało klienta staje się wolne od bólu, a on sam zyskuje nową jakość życia.

Terapia, którą stosuje dr Ałła Kutshenko, ma na celu rozluźnienie struktur łącznotkankowych, dzięki czemu układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu.

Terapia dr Ałły Kutsenko jest idealną metodą dla osób cierpiących na różne dolegliwości bólowe.

Jej działania wpływają na pracę całego układu kranio-sacralnego i oddziałują na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Dr Kutshenko pomaga m.in. na:

  • skoliozę, artretyzm, bóle kręgosłupa i kończyn, stany po urazach mechanicznych,
  • choroby onkologiczne – idealne wsparcie tradycyjnych metod leczenia – terapia ma bardzo duży wpływ na znaczną poprawę jakości życia chorych. Szczególnie polecana jest podczas chemioterapii. Może zmniejszyć skutki wyniszczającego leczenia, przyspieszyć proces regeneracji organizmu
  • choroby żołądka i jelit, stany po udarach mózgu, choroba wieńcowa,
  • syndrom chronicznego zmęczenia, migrena.

Co mówią pacjenci o dr Kutsenko?

Od długiego czasu ból kręgosłupa nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każde schylenie się lub nieostrożny ruch powodowały ostry ból. Po terapii u dr Kutshenko ból ustąpił. To było jak dotknięcie anioła! Dziękuję. Katarzyna, 46 lat

Czas chemioterapii to jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu. Ciągłe wymioty, osłabienie, ból, złe samopoczucie. Pani doktor sprawiła, że wróciłem do sił i normalnego życia. Jestem jakby „odnowiony”. Sławomir, 59 lat

Po złamaniu ręki tradycyjna rehabilitacja była bardzo bolesna i utrudniona. Pani doktor dokonała cudu! Ręka jest w pełni sprawna. Wizyty u niej to była przyjemność. Nie bolało, a co najważniejsze poprawił się mój ogólny stan zdrowia i nastawienie do życia. Z całego serca dziękuję! Olga, 38 lat

 

Sesje indywidualne:

Miejsce: NoGravity SPA (Grunwaldzka 519B/2p.), Plewiska

Godz.: 10:00 – 18:00

Umów się na wizytę – zadzwoń!

📞 601 567 181,

📞 693 160 910,

📞 61 843 65 25

 

 

    © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej