ANTONIO PELINGEN – Instytut Wiedzy Waleologicznej
antonio pelingen

ANTONIO PELINGEN

Jest światowej sławy uzdrowicielem z Filipin i posiada certyfikat Stowarzyszenia Uzdrowicieli Republiki Filipin. Leczył w Indiach, Nowej Zelandii, Holandii, Niemczech. Od kilkunastu lat przyjeżdża do Polski.

Urodził się w wiosce Baguio, która uważana jest za „miejsce mocy”. Pochodzą z niej rody najsłynniejszych uzdrowicieli, a umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Ojciec, dziadek i pradziadek Antonia także pomagali ludziom i dokonywali tzw. parapsychicznych operacji.

 

CZYM SĄ PARAPSYCHICZNE OPERACJE?


Fenomenem filipińskim. Uzdrowiciele filipińscy podczas pracy z pacjentem wykorzystują niepoznaną jeszcze energię, która uzdrawia ciało na poziomie molekularnym lub komórkowym. Wspomaga ona leczenie wielu chorób: nowotworowych, guzów, zaburzeń układu krążenia, oddechowego, alergii, nerwic, depresji, migren, bezsenności, rwy kulszowej, reumatyzmu, przewlekłych stanów bólowych.

Uzdrowienia dotyczą bardzo ciężkich schorzeń i są w wielu wypadkach niewytłumaczalne z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Proces pomagania choremu Antonio Pelingen zaczyna od modlitw, jest człowiekiem bardzo religijnym, prosi Boga, aby pokierował jego dłońmi. W chore miejsca terapeuta przekazuje dłońmi energię, czasami wciera naelektryzowany olej.

„Wpadam w uzdrawiający trans. – tłumaczy Antonio Pelingen. – Stoję obok człowieka… Zamykam oczy, przesuwam rękoma dookoła jego ciała, czuję ciepło lub chłód i po prostu wiem, co należy robić. Czasami wystarczy położyć dłonie na chorym miejscu, innym razem czuję gorąco i muszę przekazać energię pacjentowi. Wszystko zależy od rodzaju dolegliwości oraz od pacjenta. Nie ma jednej recepty na uzdrawianie.”

Jak sam mówi, “jest narzędziem w rękach wyższych sił. Modli się o każdego pacjenta, a wtedy przepływa przez niego biała energia, która uzdrawia.

 
 

Grafik Przyjęć

10.11 Grodzisk Wlkp ul. Łąkowa 28

od 11-16.11 Poznań- Plewiska

17.11 Konin – Hotel Konin ul.I Maja

od 18.11 Poznań- Plewiska

Kontakt i zapisy:

Warszawa – 601 560 031 , 601 567 181

Poznań/Plewiska – 693 160 910 , 601 567 181

    © 2019 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej