ANTONIO PELINGEN – Instytut Wiedzy Waleologicznej

ANTONIO PELINGEN

Antonio Pelingen urodził się tzw. miejscu mocy, koło wioski Baguio City na Filipinach, w jego rodzinie z pokolenia na pokolenie przekazuje się dar uzdrawiania. Skończył „Szkołę Naturalnego Uzdrawiania”, zdobył certyfikat Stowarzyszenia Uzdrowicieli Republiki Filipin potwierdzający jego umiejętności.

– Wiem, co to choroba i cierpienie – mówi. – Wiele lat temu po porodzie moja żona Virginia była w stanie krytycznym, lekarze powiedzieli, że muszę liczyć się z najgorszym, ale ja nie poddałem się, przekazywałem jej energię i wygrałem walkę o jej zdrowie. Postanowiłem wtedy, że będę pomagał innym ludziom.

Sprawa stała się głośna, Antonio Pelingen wystąpił w telewizji, lekarze potwierdzili, że wyzdrowienie młodej kobiety było cudem z punktu widzenia medycyny i dowodem na to, że uzdrowiciele z Baguio City mają paranormalne umiejętności. Antonio Pelingen zaczął przyjmować pacjentów, zapraszano go do Indii, Nowej Zelandii, Holandii, Niemiec, ale to Polska stała się jego „drugą ojczyzną”, przyjeżdża tutaj systematycznie od dwudziestu lat.

Podczas każdego zabiegu przekazuje silną energię, wciera w wybrane punkty na ciele człowieka olej, do którego dodane są zioła rosnące w Baguio City. Pomaga na wiele chorób: układu krążenia, oddechowego, kostnego, w przewlekłych stanach bólowych, reumatyzmie, depresji, bezsenności, przyjmuje ludzi z nowotworami.

W większości przypadków efekty są już po pierwszej wizycie, zdarza się nawet, że następuje całkowe wyleczenie. Uzdrowiciel stara się pomóc każdemu, nie poddaje się, szuka różnych metod i sposobów, jest głęboko wierzącym człowiekiem, przed każdym zabiegiem się modli.

 

Grafik Przyjęć

Do 15.02 przyjmuje w Poznaniu (ul. Grunwaldzka 519b Plewiska),

od 17.02.2020 przyjmuje w Warszawie (ul. Białostocka 4)

w godzinach 10:00 – 18:00.


Kontakt i zapisy:

📞 601 567 181,

📞 693 160 910,

📞 22 618 22 35 

  © 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

  kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności

  RegulationsPrivacy policy

  RèglementationsPOLITIQUE DE CONFIDENTIALITÉ


  Początek strony ↑

  Instytut Wiedzy Waleologicznej