DR PIOTR PAŁAGIN – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR PIOTR PAŁAGIN

Lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog,seksuolog, doradca biznesu, coach, trener sukcesu, mag w siedemnastym pokoleniu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii. Odbył także kursy homeopatii pod kierunkiem profesor Popowej (Kijów, 1990), a w 2005 roku kursy w Stowarzyszeniu Homeopatów Wielkiej Brytanii.

JEST AUTOREM NASTĘPUJĄCYCH PUBLIKACJI:


 • Krótki przewodnik pierwszej pomocy homeopatycznej (Archangielsk, 1992),
 • Mity astrologów i homeopatów (Sankt Petersburg, 1994),
 • Mity astrologów i psychoterapeutów (Białystok, 1998).
 • Dlaczego ludzie chorują? (Syktywkar, 2000) z serii Nauka o człowieku.
 • Gdzie mieszka seks? (Warszawa, 2010), wspólnie z Ireną A. Stanisławską
 • Być mężczyzną? Zabronione! wspólnie z Elżbietą Szwaczkiewicz (Poznań, 2014)

Przygotowywana jest kolejna książka: Dlaczego ludzie wracają do zdrowia? Wszystkie powyższe pozycje ukazały się również w języku polskim.

Piotr Pałagin prowadzi seminaria i wykłady organizowane w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych i na Litwie. Tematyka tych zajęć obejmuje szerokie spektrum problemów z zakresu medycyny holistycznej, astrologii, homeopatii, irydodiagnostyki, psychoterapii, rozwoju duchowego, poszukiwań swojego prawdziwego „Ja” (według Gurdżijewa) oraz przezwyciężania mechanizmów psychosomatycznych, hamujących rozwój osobowości człowieka.

Od 1991 roku Piotr Pałagin pracuje jako terapeuta. Co roku przyjmuje około 3.500 pacjentów (konsultacja trwa okolo 1 godziny). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu opracować zintegrowaną metodę terapeutyczną, która oddziałuje na cztery aspekty człowieka: fizyczny, eteryczny (energetyczny), astralny (podświadomy) i mentalny (świadomy). Dzięki tej metodzie Pałagin odnosi sukcesy w leczeniu chorób ciała i duszy. Przy pomocy zarówno tradycyjnych, jak i alternatywnych metod stawia diagnozę dotyczącą fizycznego, energetycznego i psychicznego stanu pacjenta. Następnie przeprowadza rozmowę terapeutyczną, dobiera odpowiedni lek homeopatyczny i prognozuje prawdopodobny przebieg kariery zawodowej pacjenta, jego relacji partnerskich i pracy nad rozwojem wewnętrznym. Głębia i powaga wymienionych procesów terapeutycznych zależy od potrzeb pacjenta. Konsultacja może ograniczyć się do postawienia diagnozy bądź dobrania leku homeopatycznego. Jeżeli jednak ktoś poszukuje duchowego rozwoju, konsultacja z Pałaginem pozwala mu zaktywizować procesy przebudzenia i krystalizacji świadomości i prawdziwego „Ja”.

 

Grafik Przyjęć

Warszawa:

11.05.2020, godz.: 9:00 – 22:00.

Poznań:

20.05.2020, godz.: 11:00 – 22:00

21.05.2020, godz.: 9:00 – 20:00.

Zapisy: 

601 567 181, 693 160 910

Dodatkowe informacje

 

Piotr Pałagin za najważniejsze uważa zrozumienie i uświadomienie sobie przyczyn, które doprowadziły do powstania procesów patologicznych, dysharmonii duszy i ciała, niepowodzeń, frustracji i wewnętrznej pustki. Człowiek może wyleczyć się z choroby pod warunkiem, że odnajdzie w sobie siłę, aby zlikwidować lub przynajmniej odmówić powielania nawyków, które doprowadziły go do choroby.

 

Być kobietą, być mężczyzną – cz.1

Być kobietą, być mężczyzną – cz.2

Wróżka – wywiad z Piotrem Pałaginem

Czwarty Wymiar – Homeopatia naprawdę działa

Wywiad w Dzien Dobry TVN: kliknij tutaj

Wywiad w Radiu Merkury w Poznaniu: kliknij tutaj

  © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

  kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

  Instytut Wiedzy Waleologicznej