JAMES CABELAS – Instytut Wiedzy Waleologicznej

JAMES CABELAS

Urodził się w prowincji górskiej, miasteczku Sagada, jednym z najpiękniejszych miejsc na Filipinach, dokąd turyści przyjeżdżają w celu fizycznej i duchowej odnowy, jaką mogą otrzymać od naturalnych uzdrowicieli. Jego rodzice pochodzili z Sagady i należeli do Igorotów, długowiecznej, wielodzietnej rodziny praktykującej naturalne metody uzdrawiania. James był najmłodszym z sześciorga dzieci.

 

W tej rodzinie to jego matka, Gana Aswigue, leczyła. James dobrze pamięta Amerykanów, Japończyków i mieszkańców prowincji odwiedzających ich dom by uzyskać naturalną i duchową pomoc. Matka używała mocy modlitwy i dotyku. Ponieważ James był najmłodszy w rodzinie matka lubiła go zabierać ze sobą, gdy przyjmowała w domu lub była wzywana do potrzebujących. Obserwował ją jak uzdrawia i jak zmieniają się w szczęśliwych, ludzie, gdy poczują niezwykłą moc i dobro płynące z jej rąk.

 

James doświadczył daru leczenia w wieku sześciu lat. Tak jak w przypadku matki ten dar musiał pochodzić od Boga. Zaczął uzdrawiać kolegów cierpiących na bóle głowy, mięśni, żołądka, kaszel i przeziębienia, choroby skóry. Wiedział, że to dzięki wierze w Boga otrzymał dar uzdrawiania. Stopniowo rozwijał go i wzmacniał kształcąc się na kierunku medycyny alternatywnej i terapii fizycznej. Ukończył m.in. kurs paramedyczny w Azjatyckim Instytucie Fundacji Paramedycznej w Pasay oraz alternatywną terapię fizyczną w Instytucie Paramedycznym MERIDIAN w Baguio City na Filipinach. Szkolił się również przez dwa lata z technik leczenia naturalnego w Korei. Obecnie łączy te umiejętności i talent podczas sesji leczniczych. Jest szczęśliwy, gdy widzi, że przyniósł ulgę i uzdrowił swoich pacjentów.

 

Grafik Przyjęć
od 10:00 do 18:00

    © 2019 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej