JEWGIENIJ SAMOJŁOW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

JEWGIENIJ SAMOJŁOW

To zawodowy, dyplomowany masażysta klasy międzynarodowej, posługujący się ponad 20. różnymi technikami masażu. Mistrz masażu wisceralnego, znanego jako terapia manualna organów wewnętrznych. 


Urodził się i wychował w Krasnodarze (Rosja). Jako dziecko z powodu wypadku zaczął stopniowo tracić wzrok ale miłość rodziny i bliskich pomogła mu pokonać barierę psychologiczną człowieka niewidomego. Dzięki tej miłości był bardzo aktywnym i pozytywnym dzieckiem. 

Rósł pod okiem swojej babki, znanej w Rosji znachorki, która poznała sztukę masażu wisceralnego i starosłowiańską sztukę uzdrawiania rękami od swojej matki. Rodzice widząc zainteresowanie dziecka tematyką postanowili skierować go na nauki. Babka stopniowo przekazywała pieczę nad pacjentami młodemu adeptowi sztuki uzdrawiania, a następnie całkowicie przekazując ich pod jego opiekę.

 

W ten sposób Jewgienij dał zaczątek trzeciemu pokoleniu uzdrowicieli w jego rodzinie.

 


Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminów Jewgienij dostał się na rehabilitacje na Uniwersytecie Medycznym w Krasnodarze, gdzie uzyskał zaawansowaną wiedzę medyczną. 

Jego wewnętrzny dar odczuwania i „widzenia” ciała pacjenta oraz wiedza o medycynie klasycznej czynią z niego specjalistę wysokiej klasy. Obecnie prowadzi własną praktykę w Krasnodarze, w Rosji. Przyjeżdżają do niej ludzie z całej Rosji, pragnący otrzymać wyjątkową pomoc w ułożeniu organów wewnętrznych, takich jak żołądek, dwunastnica, nerki, wątroba i praktycznie wszystkich organów, które tak czy inaczej wzajemnie łączą się w naszym ciele. 

 

 

Magia Jewgienija polega na precyzyjnym określeniu przyczyny bólu. I wyleczeniu epicentrum bólu bez pomocy leków. Jewgienij mocno w to wierzy już od 10 lat, a wiara ta poparta jest przekonaniem, że krew – to najlepszy lekarz dany nam przez naturę, a ludzki organizm sam jest w stanie poradzić sobie z absolutnie każdą chorobą.

W medycynie starosłowiańskiej brzuch człowieka uważano za drugi mózg. Jewgienij pracuje wiele godzin dziennie, jednak jego chęć pomocy ludziom to jego największy dar. Ma wspaniałą rodzinę, aktywnie ćwiczy, gra na gitarze, śpiewa i uważa się za bardzo szczęśliwego człowieka.PRZYJĘCIA

 

JEWGIENIJ do 15.02 przyjmuje w Poznaniu (ul. Grunwaldzka 519b Plewiska), od 17.02 przyjmować będzie w Warszawie, ul. Białostocka 4 w godzinach 14-19.

Dla zapisów prosimy dzwonić pod nr: 601 560 031 , 601 567 181.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

MASAŻ WISCERALNY – dowiedz się więcej

    © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej