MARITE PRUDNIKOWA – Instytut Wiedzy Waleologicznej

MARITE PRUDNIKOWA

– energia, optymizm, radość

 

Kocha życie i jak mało kto umie się nim cieszyć i czerpać z niego radość. I tę umiejętność przekazuje innym. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. O zdrowiu i zdrowym stylu życia wie wszystko i z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą. Twierdzi, że ciało jest jak mapa naszego życia – jeżeli w jakiejś jego dziedzinie wystąpią problemy, w ciele powstają blokady energetyczne. Wiedząc, że każde niezadowolenie zakłóca przepływ energii w organizmie, pomaga poprawić życie, by stało się źródłem niezmąconego zadowolenia. Jest mistrzynią w motywowaniu innych. Jej motto żyć lekko, stało się już mottem wielu z tych, którzy z pomocy Marite korzystali. Słynie z niezwykłej intuicji, która pozwala jej natychmiast wskazać przyczyny problemów ze zdrowiem lub z losem.

Marite jest absolwentką Litewskiej i Moskiewskiej Akademii Wychowania Fizycznego i mistrzynią Litwy w sporcie rowerowym. Kocha stan zwycięstwa i wolą zwycięstwa potrafi zarazić innych. Wie, jak spełniać marzenia i w przystępny sposób przekazuje to innym. Jest bardzo otwarta, wolna wewnętrznie. Jej styl życia jest jej pasją i wizytówką.

Ukończyła również studia podyplomowe m.in. na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi i Zarządzanie przestrzenią miejską, co – jak sama twierdzi – pomaga jej w zarządzaniu sobą.

Jest trenerem callanetics, stosuje autorską rewolucyjną gimnastykę pod nazwą „Uzdrawiający impuls”. Jest założycielką i autorką programu szkoły „Uzdrawiający Styl Życia”. Prowadzi treningi „Otwarty blask serca”. To najkrótsza droga do samego siebie, do własnego domu, do swojej prawdziwej natury.

Udziela także indywidualnych porad dotyczących sposobu odżywiania. Od ponad 30 lat jest masażystką mistrzów sportowych, stosuje masaże: uzdrawiający, sportowy i wschodni – polegający na odbudowaniu aury energetycznej człowieka. Masaż uzdrawiający życie? Tak, jeśli wykona się go w prawidłowy sposób i połączy z coachingiem Marite. Rezultatem jest uwolnienie się od wszelkich blokad.
Chcesz naprawić związek partnerski? Wejść na nowy szczebel kariery? Obudzić kreatywność? Zrób to w sposób dla siebie przyjemny. Sesja floatingowa No-gravity, seria masaży, porady coachingowe i już jesteś gotowy do lepszego życia.

 

 

MASAŻE GŁĘBOKA ANALIZA OSOBOWOŚCI ALFA GRAVITY

 

Grafik Przyjęć

 

Opinie klientów:

 

Rewelacyjny masaż Pani Marite! Godny polecenia, niespotykany! Duży relaks i ulga w dolegliwościach. Dziękuję!
Krzysztof

 

Składam serdeczne podziękowania całemu zespołowi SPA oraz Pani Marite! Po skorzystaniu z kilku zabiegów (masaży) mogę funkcjonować znów normalnie. Otrzymałam wsparcie psychologiczne, i lecząc ciało, wyleczyłam też duszę. Z wyrazami szacunku.
Barbara

 

Byłam w bardzo ciężkim stanie depresyjnym. Mam dwójkę małych dzieci i męża, który bardzo mnie kocha. Ale mimo tego miałam poważne problemy psychologiczne. Dzięki jednej sesji na skypie z Marite odzyskałam chęć życia, poczucie własnej misji i miłość do świata i samej siebie. Jestem bardzo wdzięczna!
Natalia

 

Byłam bardzo zmęczona i bardzo źle wyglądałam, po masażu poczułam się bosko, byłam pełna energii. Wygładziła mi się skóra i oczy zaczęły błyszczeć.
Ola

 

 

    © 2019 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej