NATALIA POLISZCZUK – Instytut Wiedzy Waleologicznej

NATALIA POLISZCZUK

Natalia Poliszczuk pochodzi z Ukrainy, od kilkunastu lat pomaga ludziom, nazwać można ją „szeptuchą nowej ery”, ponieważ w swojej pracy łączy przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiedzę ludowych znachorek z wykształceniem medycznym. Przychodzą do niej osoby cierpiące na najróżniejsze schorzenia: problemy z układem krążenia, chorobami kości, przewlekłymi stanami bólowymi, migreną, depresją, nerwicą, bezsennością… Zdarza się, że już po jednej wizycie pacjent odzyskuje siły i radość życia.

-Jest jedną z najwybitniejszych w Europie Wschodniej znawczyń starosłowiańskich rytuałów: odczyniania jajkiem, stemplowania chorób woskiem, rytuału ognia, lodu, wody, metalu, leczniczego nakładania rąk, przyciągania miłości. Rytuały dobiera indywidualnie, zawsze po uzgodnieniu z pacjentem i uwzględnieniu jego oczekiwań.

-Jeżeli jest to potrzebne robi zabiegi kręgarskie, wykorzystuje terapię manualną, akupunkturę, akupresurę czy klasyczną bioterapię.

-Podczas każdego spotkania z pacjentem uruchamia wrodzony dar jasnowidzenia, można jej zadawać konkretne pytania dotyczące bieżącej sytuacji życiowej.

-Znana jest z tego, że szuka różnych sposobów aby pomóc człowiekowi, dlatego też wsparcia szukają u niej chorzy na poważne i przewlekłe dolegliwości.

Pacjenci Natalii Poliszczuk są pod wrażeniem ciepła i dobroci, które z niej emanują. Pomaga z potrzeby z serca, głęboko wierzy w Boga ( skończyła szkołę przy cerkiewną) i chce aby na świecie panowała miłość.

    © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej